18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Paryżu

ATAK NOŻOWNIKA na dworcu! Jest wielu rannych

11.01.2023  09:19
Atak nożownika w Paryżu
Atak nożownika w Paryżu Fot: Fotos593/Shutterstock

Serwis informacyjny France Bleu powiadomił, że na dworcu kolejowym Gare du Nord w 10. dzielnicy Paryża doszło do ataku nożownika. Napastnik został już zatrzymany przez policję. Rannych jest kilka osób.

Do ataku nożownika doszło na dworcu kolejowym Gare du Nord w 10. dzielnicy Paryża około godziny 6:40. Interweniowała policja, a teren jest obecnie odgrodzony taśmą. Napastnik został ujęty. Informację o ataku podał serwis France Bleu, a potwierdził to minister spraw wewnętrznych Francji Gerald Darmanin.

Kilka osób ranionych nożem na dworcu Gare du Nord. Napastnik został szybko zneutralizowany. Dziękuję policji za skuteczną i odważną reakcję

- napisał na Twitterze minister spraw wewnętrznych Francji Gerald Darmanin.

Atak nożownika w Paryżu

Po ataku nożownika na dworcu kolejowym rannych jest kilka osób, lecz nie jest podane, w jakim są stanie. Zgodnie z informacjami podawanymi w mediach społecznościowych na miejscu ma być pięć wozów strażackich i bardzo wielu funkcjonariuszy policji. Obecnie nieznane są motywy zbrodni i nie wiadomo też, czy był to atak terrorystyczny.

Nie zawieszono ruchu kolejowego na Gare du Nord. To jeden z największych dworców kolejowych w Europie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także