18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo

Kłótnia w autobusie. Kobieta zabiła staruszka

Wojciech Kozicki
16.05.2019  18:02
Czaroskóra kobieta zabiła staruszka po kłótni w autobusie
Czaroskóra kobieta zabiła staruszka po kłótni w autobusie Fot: Twitter.com

Awantura w autobusie zakończyła się tragedią. Cadeshe Bishop wypchnęła z pojazdu staruszka, a Serge Fournier zmarł w szpitalu. Do sieci trafiło makabryczne wideo, na którym widać jak Bishop potraktowała emeryta.

Kłótnia w autobusie skończyła się śmiercią. 25-letnia Cadeshe Bishop 21 marca w Las Vegas wdała się w ostrą dyskusję z 74-latkiem. Serge Fournier upomniał ją za niestosowne zachowanie i twierdził, że inni pasażerowie też mieli jej dojść. Gdy wysiadał, kobieta wypchnęła go z pojazdu z ogromną siłą.

Jak podaje nypost.com, policja zdecydowała się opublikować nagranie z monitoringu w internecie. Poinformowała również, że staruszek początkowo odmówił pomocy medycznej.

Fournier uderzył głową o chodzik ok. 2 metry od przystanku autobusowego. Leżał na ziemi, a autobus odjechał jak gdyby nigdy nic. Na nagraniu wideo widać jak czarnoskóra Bishop uśmiecha się i wyraźnie jest zadowolona z tego co zrobiła.

Gdy zatrzymała ją policja, powiedziała, że nie chciała zabić staruszka. Dowiedziała się jednak, że wkrótce po incydencie zmarł w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń. 21 maja stanie przed sądem i za nieumyślne spowodowanie śmierci może zostać skazana na dożywocie.

Cadeshe Bishop już dwukrotnie była skazana. W 2012 i 2013 roku odpowiadała za wykroczenia związane z przemocą domową, ale otrzymywała kary w zawieszeniu.

Zabiła emeryta, gdy wybuchła awantura w autobusie:

Przeczytaj więcej
Komentarze