18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Babcia wymierzyła karę 2-latce. Dziecku grozi amputacja stóp

05.09.2019  14:21
Babcia wymierzyła karę 2-latce. Dziecku grozi amputacja stóp
Babcia wymierzyła karę 2-latce. Dziecku grozi amputacja stóp Fot: EAST NEWS

Babcia większości osób kojarzy się z ukochaną, rozpieszczającą nas kobietą. Niestety, ta historia opowiada o osobie pochodzącej z jakiegoś... horroru. 

Makabryczne zdarzenie miało miejsce w USA. 2-letnia Kaylee Robinson przebywała wtedy pod opieką babci, Jennifer Vaughn w jej domu w Chattanooga w stanie Tennessee. 

Narzeczona syna kobiety oraz macocha 2-latki przyznała, że babcia dziewczynki zdecydowała się na drastyczny czyn bo, jak sama twierdziła, "miała zły dzień", a dziecko "źle się zachowywało".

Babcia bestialsko ukarała wnuczkę

Babcia zanurzyła nóżki 2-latki we wrzątku w ramach... kary. Została oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem i trafiła do aresztu. Kaylee natomiast nieziemsko cierpi - jej oparzenia są na tyle poważne, że może dojść nawet do amputacji stópek.

To najgorsze oparzenia, jakie kiedykolwiek widziałem – mówił Rocky Potter, detektyw z biura szeryfa hrabstwa Rhea.

Dziecko znosi na co dzień niewyobrażalny ból. Mimo operacji, rany totalnie nie chcą się goić. Dziewczynka płacze całymi dniami, a to wszystko dlatego, że babcia straciła do niej cierpliwość. 

To nie w porządku. Na tym świecie nie ma nic, co dwulatek mógłby zrobić, żeby go tak skrzywdzić. Gdybym mogła decydować, otrzymałaby dokładnie taką samą karę, jaką wymierzyła mojej córce – podkreśla opiekunka dziewczynki w rozmowie z ABC 2.

Nam też w głowie się nie mieści, jak można coś takiego zrobić. 

Przeczytaj więcej
Komentarze