18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przełomowy dokument?

Będzie serial o Iwonie Wieczorek. Wystąpi Krzysztof Rutkowski

Wojciech Kozicki
02.06.2023  16:11
Będzie serial o Iwonie Wieczorek. Wystąpi Krzysztof Rutkowski
Będzie serial o Iwonie Wieczorek. Wystąpi Krzysztof Rutkowski Fot: VIPHOTO/East News

Co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek? Powstanie nie tylko nowa książka o zaginięciu Iwony Wieczorek ale także serial dokumentalny. Pudelek ujawnia, że wystąpi w nim były detektyw Krzysztof Rutkowski.

Iwona Wieczorek i nowy serial dokumentalny. Co stało się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 po tym, gdy Iwona Wieczorek wyszła z Dream Clubu w Sopocie? O godzinie 4:12, gdy od domu dzieliły ją zaledwie dwa kilometry, została zarejestrowana przez kamerę miejskiego monitoringu, a następnie zniknęła. Czy serial dokumentalny o Iwonie Wieczorek okaże się przełomowy dla sprawy?

Iwona Wieczorek i serial dokumentalny. Wystąpi Krzysztof Rutkowski

Ujawniono, że nowy serial dokumentalny o Iwonie Wieczorek zadebiutuje na platformie Viaplay. Jak podaje Pudelek, powołując się na osoby z produkcji, w serialu wystąpi były detektyw Krzysztof Rutkowski.

Zgodnie z informacjami Pudelka, serial ma mieć 3 odcinki. Znajdzie się w nim m.in. wywiad z matką Iwony Wieczorek oraz policjantami zaangażowanymi w sprawę zaginięcia Iwony. Serial ma traktować o śledztwie prowadzonym przez Rutkowskiego oraz działaniach policji.

Przypominamy, że Krzysztof Rutkowski może usłyszeć zarzuty karne związane ze sprawą Iwony Wieczorek. Został wezwany przez policję w związku z nieprawdziwymi informacjami, które rozpowszechniał. Dziennikarz Jan Szostak stwierdził, że "działania Rutkowskiego są szkodliwe dla sprawy".

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek od 13 lat jest w centrum zainteresowania mediów i entuzjastów zagadek kryminalnych. Stała się także inspiracją dla twórców. Napisano o niej książkę „Co się stało z Iwoną Wieczorek?” i wyprodukowano film „Dzieciństwo Iwony Wieczorek”.

- przypomina Radio ZET.

Lada moment ukaże się też nowa książka o Iwonie Wieczorek. Dziennikarze śledczy Podolski i Bilska zapowiadają, że zawiera niepublikowane w mediach informacje. Publikacja ma też „przerwać zmowę milczenia”.          

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje