18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie czują skruchy

Bestie z Okuninki. Zgwałcili kolegę kijem, katowali kilka godzin

06.08.2019  19:10
Bestie z Okuninki. Zgwałcili kolegę kijem, katowali kilka godzin
Bestie z Okuninki. Zgwałcili kolegę kijem, katowali kilka godzin Fot: Shutterstock

Mateusz, Rafał, Damian i Greta - czwórka młodych ludzi z Lubelszczyzny zgotowała piekło koledze. "X" kilka godzin był przez nich poniżany, bity i gwałcony.

Jak zniszczyć życie młodego człowieka, kolegi z podwórka, z którym chwilę wcześniej spędzało się razem wieczór? Czworo młodych ludzi, w wieku od 19 do 24 lat, stanęło właśnie przed sądem w Lublinie. Odpowiedzą za znęcanie się nad kolegą ze szczególnym okrucieństwem.

Wszystko zaczęło się niewinnie. "X" i Mateusz wdali się w sprzeczkę, ale szybko się pogodzili. Nic dziwnego, byli sąsiadami, znali się od lat, a nawet spędzali razem wolny czas nad jeziorem w Okunince. Ale...

Zgwałcili kijem, grozili śmiercią

Już następnego dnia mężczyźni ponownie zaczęli się kłócić. Wtedy Mateusz nie wytrzymał. Z pomocą przyszedł mu kolega - Rafał. Razem zaczęli bić i katować "X' - podaje se.pl.

Przyciskając nogą szyję poszkodowanego oddali na niego mocz. Potem załadowali swą ofiarę do bagażnika i zawieźli pod dom Mateusza - ustalili śledczy.

To był dopiero początek koszmaru. Chwilę później koledzy brutalnie zgwałcili "X" kijem bejsbolowym. Bili go, a wszystko nagrywali telefonem komórkowym. Później wrzucili skatowanego mężczyznę do bagażnika auta i wywieźli do pobliskiego lasu.

Tam dołączyło do nich kolejnych dwoje oprawców. W czwórkę nadal pastwili się nad znajomym, zmusili go, by udawał psa, a później kazali stać zanurzonym w wodzie po szyję. Grozili, że jeśli opowie komuś o tym, co zaszło, zabiją go.

Oprawcy trafią za kratki?

"X" trafił do szpitala i zgłosił sprawę policji. Śledczy szybko namierzyli katów - młodzież została aresztowana, ale do niczego się nie przyznaje. Czują się niewinni.

Jedynie Greta i Damian próbowali wybielić się składając zeznania i zapewniali, że byli na miejscu i nie protestowali, bo bali się kolegów. Teraz wszyscy mogą trafić za kratki. Grozi im 12 lat więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze