18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok w Białymstoku

Łowca pedofilów z Podlasia aresztowany! Jest... pedofilem-zoofilem

06.09.2019  15:19
Łowca pedofilów z Podlasia aresztowany! Jest... pedofilem-zoofilem
Łowca pedofilów z Podlasia aresztowany! Jest... pedofilem-zoofilem Fot: Shutterstock

31-letni mężczyzna długo podawał się za "łowcę pedofilów", aż okazało się, że jest jednym z nich. Właśnie trafił w ręce policji. 

Trwające dwa lata śledztwo śląskich policjantów zakończyło się sukcesem. Mundurowi przez długie miesiące obserwowali młodego mężczyznę, który podawał się za łowcę pedofilów. Wszystko przez to, że i jego o pedofilię podejrzewali.

Na ślad potencjalnego pedofila policja trafiła w internecie. Namierzenie go w "realu" nie było łatwe - przyznają.

Gromadząc materiał dowodowy obciążający dotychczasowych podejrzanych, stróże prawa natknęli się na pedofilską działalność jednego z internautów. Jego odnalezienie nie było początkowo łatwe, jednak śledczy nie dawali za wygraną. Skrupulatnie zbierali dowody i informacje niezbędne do zatrzymania mężczyzny. Trop prowadził ich do stolicy województwa podlaskiego. Efektem wielomiesięcznych czynności i ustaleń oraz współpracy z podlaskimi policjantami było zatrzymanie mężczyzny pod koniec sierpnia br. Śledczy z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 31-latka w Białymstoku, gdzie aktualnie zamieszkiwał

- podaje w komunikacie śląska policja.

Pedofil-zoofil

31-latek miał na swoim komputerze materiały pornograficzne z udziałem dzieci, które rozprowadzał w sieci. Ponadto namawiał osoby nieletnie do obcowania płciowego i wykonywania "innych czynności seksualnych", także z udziałem zwierząt.  

Teraz trafił do aresztu - wstępnie, na trzy miesiące. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. 

logo Tu się dzieje