18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odnaleziono auto porywaczy

Porwanie w Białymstoku. Uprowadzona matka z dzieckiem

Redakcja
07.03.2019  13:39
Białystok porwanie
Białystok porwanie Fot: KWP Białystok

Dwóch mężczyzn porwało 25-letnią kobietę i jej dziecko w Białymstoku. Sprawcy zbiegli, trwa akcja policji.

W czwartek około godziny 10 rano doszło na Podlasiu do ogromnej tragedii. Dwóch nieznanych sprawców porwało młodą, 25-letnią kobietę i jej 3-miesięczną córeczkę.

Porwanie w Białymstoku. Policja podaje szczegóły

Do zdarzenia doszło na ulicy Dziesięciny 47 w Białymstoku. Porywacze wysiedli z zielonego Citroena C4 Xsara Picasso i siłą wepchnęli kobietę do środka - podaje radiozet.pl.

Według wstępnych ustaleń śledczych, sprawcom towarzyszyła starsza osoba, prawdopodobnie babcia dziewczynki.

Policja podaje, że porywacze wyjechali z Białegostoku w kierunku zachodnim. Znane są numery rejestracyjne auta: BL 60803, śledczy nie wykluczają jednak, że tablice mogły już zostać zmienione.

Białostocka policja prosi o pomoc i szuka potencjalnych świadków porwania.

Aktualizacja

Policjanci z Białegostoku odnaleźli samochód, którym poruszali się porywacze. Rzecznik KWP Białystok Tomasz Krupa informuje, że sprawcy albo przesiedli się do innego auta, albo przebywają na terenie Białegostoku.

Policja publikuje także zdjęcie uprowadzonej Amelki. Jak podaje radiozet.pl, porwanie mógł zlecić mieszkający w Niemczech ojciec 3-latki. Wcześniej mężczyzna miał się znęcać nad partnerką - matką dziewczynki.