18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dwie ofiary

Nożownik zaatakował dziecko. Rozlew krwi w Bielsku-Białej

12.08.2019  09:31
Nożownik zaatakował dziecko. Rozlew krwi w Bielsku-Białej
Nożownik zaatakował dziecko. Rozlew krwi w Bielsku-Białej Fot: Shutterstock

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w Bielsku-Białej, doszło do ataku nożownika. Nieznany mężczyzna ranił dwie osoby, w tym 14-letniego chłopca.

Na osiedlu w centrum miasta, w nocy z niedzieli, na poniedziałek, doszło do rozlewu krwi. Mężczyzna z nożem zaatakował dwie osoby, w tym dziecko.

Jak podejrzewają śledczy, między dwoma osobami doszło do awantury, W jej trakcie jeden z mężczyzn miał wyciągnąć nóż i wbić go w brzuch swojego 44-letniego oponenta. Gdy uciekał z miejsca zdarzenia, wpadł na 14-letniego chłopca. Jego również ranił.

Rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak twierdzi, że chłopiec jest najprawdopodobniej przypadkową ofiarą. Dorośli mężczyźni z kolei najpewniej są znajomymi.

Ofiary w szpitalu

Jak podaje portal bielsko.biała.pl, 44-latek trafił do szpitala w stanie ciężkim. Jego życiu zagrażało niebezpieczeństwo, od razu został przewieziony na salę operacyjną. 14-letni chłopiec został raniony w rękę. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawca napaści zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja twierdzi jednak, że jego schwytanie to jedynie kwestia czasu - podaje PAP.