18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wraca sprawa gwałtu

Bieniuk dał modelce pigułkę gwałtu? Są wyniki badań

30.05.2019  19:29
Podał jej magnez czy pigułkę gwałtu? Opublikowano badanie toksykologiczne krwi
Podał jej magnez czy pigułkę gwałtu? Opublikowano badanie toksykologiczne krwi Fot: VIPHOTO/East News

Jarosław Bieniuk, którego partnerką była Anna Przybylska, został oskarżony o brutalny gwałt w Sopocie. Rzekomo poszkodowana modelka Sylwia Sz. mówiła, że sportowiec prawdopodobnie dał jej pigułkę gwałtu. Tymczasem ujawniono wyniki badań krwi kobiety.

Jarosław Bieniuk zgwałcił modelkę Sylwię Sz., nazywaną Cassandrą – tak przynajmniej twierdzi sama Cassandra. Sportowiec opisał ze szczegółami ich noc. Później kobieta opowiedziała jak ją związał i potraktował gadżetami erotycznymi.

Bieniuk upiera się, że podał długoletniej znajomej magnez, bo źle się poczuła. Ona podejrzewała, że do drinka wrzucił jej pigułkę gwałtu. Trójmiejska „Wyborcza” rozwiewa wątpliwości i opublikowała opinię toksykologiczną, którą dostali sopoccy śledczy.

Seks i kokaina

Okazuje się, że we krwi 29-letniej modelki wykryto kokainę. Nie zażyła innych substancji odurzających.

Leki zawarte w pigułkach gwałtu są bardzo trudne do wykrycia, bo ulegają przemianom w organizmie w bardzo krótkim czasie. Flunitrazepam, jeden ze składników, wykrywa się we krwi do 24 godzin po podaniu, a bardziej popularny, GHB – zaledwie do ośmiu godzin. W moczu ślady GHB daje się odnaleźć jeszcze cztery godziny później. Nie wiadomo, czy i kiedy Sylwia Sz. mogła zostać odurzona – oceniła dla „Wyborczej” prof. Joanna B. Zawilska.

logo Tu się dzieje