18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pojawia się wątek pedofilii i Ukrainek

Godlewska o Bieniuku. "Nie dajcie się oszukać"

25.04.2019  08:49
Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt. Godlewska broni go wręcz śpiewająco
Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt. Godlewska broni go wręcz śpiewająco Fot: Instagram.com/esmeralda_godlewska

Afera w Sopocie się rozkręca. Jarosław Bieniuk, którego partnerką była Anna Przybylska,  jest oskarżony o gwałt, a modelka erotyczna „Cassandra” jest powiązana z ludźmi oskarżonymi o pedofilię. Głos w sprawie zabrała nawet Esmeralda Godlewska.

Jarosław Bieniuk to gwałciciel? Tak twierdzi przynajmniej modelka erotyczna Cassandra. W tle pojawiają się kolejne wątki: Zatoka Sztuki, pedofile i PiS. Były piłkarz Lechii Gdańsk znalazł jednak zaskakujące wsparcie. Broni go Esmeralda Godlewska.

Esmeralda Godlewska i Jarosław Bieniuk

„Esme” ręczy za Bieniuka. Napisała w mediach społecznościowych, że znają się od lat, bo pomagała mu pozbierać się po śmierci ukochanej. Zaapelowała do Polaków, by nie dali się oszukać, bo Cassandra próbuje zniszczyć jego wizerunek. Opisuje byłego partnera Anny Przybylskiej w samych superlatywach.

Dużo gorsze zdanie ma o kobiecie, która go oskarżyła. Twierdzi, że to „podła i wyrachowana prostytutka”, która chce po prostu wyciągnąć od Bieniuka pieniądze. W jej wpisie na Intagramie pojawiły się też oskarżenia o pedofilię i zmuszanie nieletnich dziewczyn do seksu. To nawiązanie do powiązań Cassandry z „Turkiem” i „Krystkiem”, o których wspominał prezydent Sopotu Jacek Karnowski?

Proponujemy, by policja przesłuchała Godlewską. Na pewno wszystko wyśpiewa.

Czytaj także