18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opowiedziała o swoim dramacie

Rzekoma ofiara Bieniuka boi się wyjść z domu

30.04.2019  21:04
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - rzekoma ofiara przeżywa dramat
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - rzekoma ofiara przeżywa dramat Fot: VIPHOTO/East News

Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt i odurzenie kobiety narkotykami, ale zarzutów jeszcze nie usłyszał. Erotyczna modelka i hostessa z Sopotu Sylwia Sz., ukrywająca się pod pseudonimem Cassandra, postanowiła wydać oświadczenie i skomentowała aferę.

Jarosław Bieniuk twierdzi, że jest niewinny. Opisał nawet jak uprawiał seks oralny z modelką w hotelu w Sopocie za jej zgodą. Jej opis brutalnego gwałtu i siadania na twarzy również trafił do sieci. Teraz odniosła się do sprawy i wyznała, jaki przeżywa dramat.

Cassandra kontra Bieniuk

Jak podaje pomponik.pl, powołując się na materiał TVN „Uwaga”, Cassandra uważa aferę za lincz. Jej zdaniem ludzie skupiają się na fałszywych oskarżeniach i kłamstwach. Wyznała, że została całkiem sama i odwrócili się od niej nawet przyjaciele.

Od dwóch tygodni siedzę zamknięta w domu, płacząc, bojąc się wyjść nawet do sklepu. Czasami mam wrażenie, że musiałaby się stać jeszcze większa tragedia, żebyście uwierzyli, co naprawdę się tamtej nocy wydarzyło – oświadczyła rzekoma ofiara Bieniuka.

Hostessa twierdzi, że przechodzi załamanie i boi się wychodzić z domu.

Przeczytaj więcej
Komentarze