18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące informacje o gwałcie

Seksafera z Bieniukiem. Co było w tajemniczej walizce?

29.04.2019  18:50
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - miał używać seks gadżetów
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - miał używać seks gadżetów Fot: PRESS PHOTO CENTER/AFPS/East News

Jarosław Bieniuk, którego partnerką była aktorka Anna Przybylska, jest oskarżony o brutalny gwałt. Jego ofiarą miała paść erotyczna modelka Cassandra. Na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje. Były piłkarz miał podobno przy sobie liczne seks gadżety, którymi potraktował poszkodowaną.

Jarosław Bieniuk to gwałciciel? Przedstawił swoją wersję wydarzeń i opisał, jak uprawiał seks oralny z modelką za jej zgodą. Sopocka hostessa Cassandra zeznała natomiast jak brutalnie zgwałcił ją sportowiec, siadał jej na twarzy i odurzył narkotykami.

Bieniuk, gwałt i gadżety erotyczne

Na jak wychodzą kolejne szokujące informacje. Jak podaje „Super Express”, Bieniuk w nocy 12 kwietnia miał przy sobie neseser, w którym trzymał erotyczne gadżety. Były to m.in. wibratory, taśma do wiązania, kulki analne i zatyczki doodbytnicze. SE.pl pisze, że potraktował nimi swoją ofiarę.

Bieniuk twierdzi, że jest niewinny, więc zgodził się na pokazywanie twarzy i podawania nazwiska. Śledztwo trwa, a asystent trenera w Lechii Gdańsk nie usłyszał zarzutów.

cassandra
Przeczytaj więcej
Komentarze