18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seks, dildo i pasy

Seksafera z Bieniukiem. Opis erotyczej orgii z modelką

25.04.2019  09:55
Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt - miała być randka, a wyszła erotyczna orgia
Jarosław Bieniuk oskarżony o gwałt - miała być randka, a wyszła erotyczna orgia Fot: VIPHOTO/East News

Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt. Modelka erotyczna Cassandra twierdzi, że podał jej narkotyki i brutalnie ją wykorzystał. Afera w Sopocie się rozkręca, na jaw wychodzą kolejne mroczne fakty. Tym razem ujawniono, co były partner Anny Przybylskiej robił z modelką w noc, w którą miał ją zgwałcić. Mowa jest o randce, ale zeznania wdowca nadają się bardziej na scenariusz filmu porno.

„Super Express” dowiedział się, co 12 kwietnia robili w hotelu w Sopocie Jarosław Bieniuk i modelka erotyczna Cassandra. Dotarł do zeznań byłego partnera Anny Przybylskiej. Mowa jest o randce, ale to była raczej prawdziwa seksualna orgia.

Bieniuk o seksie z Cassandrą

Wszystko zaczęło się od pieszczot w łazience. Jak powiedział Bieniuk, alkohol lał się strumieniami, para wielokrotnie uprawiała seks, także oralny. Impreza w pokoju hotelowym była tak ostra, ze obsługa kilkukrotnie musiała interweniować i prosić o ciszę.

Gadżety erotyczne

Tak jak Sylwia Sz. sobie życzyła, sportowiec skrępował ją pasem, a później czerwoną taśmą z sex shopu. Później do akcji wkroczyło czarne dildo. Bieniuk miał przynieść na randkę neseser z „zabawkami”.

Problem pojawił się, gdy Cassandra udała się do łazienki i długo z niej nie wychodziła. Bieniuk zastał ją z papierem toaletowym w ustach i podał jej magnez. Twierdzi, że nie doszło do kneblowania i ostrych form seksu. „Super Express” zapowiada, że wkrótce opublikuje wersję wydarzeń, którą przedstawiła Cassandra.

Afera w Sopocie

Afera się rozkręca, a w tle pojawiają się kolejne watki. Cassandra jest powiązana z Zatoką Sztuki i „Krystkiem” oraz „Turkiem”. Mowa jest o narkotykach, sutenerstwie, Ukrainkach zmuszanych do seksu. Wspomniani mężczyźni mają postawione zarzuty pedofilskie.

cassandra
Przeczytaj więcej
Komentarze