18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dobrego zdjęcia tradycyjnie brak

Zaatakował widłami, biega po lesie z siekierą. Policja szuka 42-latka

11.08.2019  14:47
Zaatakował widłami, biega po lesie z siekierą. Policja szuka 42-latka
Zaatakował widłami, biega po lesie z siekierą. Policja szuka 42-latka Fot: Policja

42-letni Janusz Deryło z miejscowości Naklik poszukiwany jest przez policję. Mężczyzna zaatakował ich widłami. Później uciekł do lasu z groźnym psem, uzbrojony w siekierę.

Nad ranem w sobotę policjanci z Biłgoraja zostali wezwani na interwencję domową w miejscowości Naklik. 42-letni mężczyzna miał grozić najbliższym siekierą, gdy na miejsce przybyli mundurowi, swoją agresję skierował na nich.

Policjantów zaatakował widłami i poszczuł psem. Uszkodził radiowóz i po wszystkim uciekł do pobliskiego lasu. Funkcjonariusze alarmują: może być niebezpieczny, ma ze sobą agresywne zwierzę, siekierę i widły.

Apelujemy do wszystkich osób, w przypadku napotkania mężczyzny, któremu towarzyszy agresywny pies rasy "wilczur" nie zbliżamy się! Natychmiast należy poinformować służby pod numerem alarmowym 112 - apeluje policja.

Rysopis sprawcy

42-letni Janusz Deryło ma około 180 centymetrów wzrostu, jest krępej budowy, waży około 100 kg.

Włosy krótkie siwiejące, twarz owalna, uszy przylegające Ubiór: granatowa koszulka, spodnie typu jeans. Mężczyzna może mieć obrażenia lewej nogi - podaje policja.

W przeszłości mężczyzna leczony był psychiatrycznie. Może być bardzo agresywny i stanowić zagrożenie dla innych ludzi.

Janusz Deryło
Janusz Deryło
Przeczytaj więcej
Komentarze