18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przełom w sprawie

Bruckner zabił Madeleine McCann? "Nowe dowody, są próbki"

Wojciech Kozicki
07.06.2023  14:23
Bruckner zabił Madeleine McCann? "Nowe dowody, są próbki"
Bruckner zabił Madeleine McCann? "Nowe dowody, są próbki" Fot: Policja w Portugalii

Sprawa Madeleine McCann i nowe dowody! Śledczy ujawnili, że zebrali próbki ziemi znalezione w Portugalii. Christian Bruckner jednak porwał i zamordował 3-letnią Maddie McCann? Radio ZET i The Sun publikują nowe informacje o sprawie Madeleine McCann.

Sprawa Madeleine McCann i nowe informacje. Śledczy ujawnili dlaczego  tak skrupulatnie zbierano próbki ziemi ze zbiornika wodnego Barragem do Arde na południu Portugalii. Jak podają Radio ZET i Daily Mirror, będą porównane z próbkami ziemi, która znaleziono w samochodzie Christiana Brucknera.

Pozytywne dopasowanie gleby, którą już śledczy mają z pojazdu, z ziemią, którą pobrali podczas przeszukania w ubiegłym tygodniu, będzie kolejnym ważnym dowodem przeciwko Brucknerowi

- ujawnia informator The Sun.

Zaginięcie Madeleine McCann. Christian Bruckner porwał Maddie?

3-letnia Maddie zniknęła w maju 2007 roku z pokoju hotelowego w Portugalii przy Praia da Luz. W chwili jej zaginięcia rodzice byli z przyjaciółmi na kolacji w położonej nieopodal domu restauracji. Madeleine zniknęła z mieszkania na parterze budynku, a matka dziecka Kate McCann zastała jedynie otwarte okno.

Radio ZET przypomina, że zbiornik Barragem do Arade znajduje się 45 minut jazdy od apartamentu wakacyjnego Praia da Luz, z którego porwano Madeleine w maju 2007 roku. Był tam widywany Christian Bruckner, a do tego świadkowie mówią o „tajemniczym grobie ze zdjęciem Madeleine McCann”.

Kim jest Christian Bruckner? Główny podejrzany w sprawie Madeleine McCann

Christian Bruckner odsiaduje obecnie wyrok za brutalny gwałt na staruszce.  Wcześniej był skazywany m.in. za przestępstwa narkotykowe i czyny pedofilskie. Śledczy podejrzewają, że mógł porwać i zamordować więcej dzieci. Ustalono również, że rozmawiał z przyjacielem o dziewczynce, „która nie krzyczała”.

 Ladbible.com również informuje również, że śledczy są przekonani, iż znajdą w rejonie zbiornika wodnego „inne ofiary Brucknera”. Na miejscu odbywają się poszukiwania z użyciem ciężkiego sprzętu i psów. Prokuratura potwierdziła  „znalezienie kilkudziesięciu przedmiotów”. Prywatny detekyw ujawnił jednak, że "Madeleine McCann może być nadal żywa".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje