18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bestialstwo ludzkie nie zna granic

Buldożka francuska została brutalnie zamordowana. Skonała w męczarniach

27.06.2019  09:24
Buldożka francuska została brutalnie zamordowana. Skonała w męczarniach
Buldożka francuska została brutalnie zamordowana. Skonała w męczarniach Fot: Jackson Lee/ Splash News/EAST NEWS

Ludzkie bestialstwo nie zna granic. W Anglii brutalnie zamordowano buldożkę francuską. Zwierzątko przed śmiercią bardzo cierpiało.

Kim trzeba być i jak bardzo trzeba nie mieć serca, żeby zrobić coś tak potwornego? Aktualnie cała Anglia żyje tym paskudnym incydentem, a sprawę dokładnie opisał Daily Mail. 

Brutalnie zamordowana buldożka francuska

Na ulicy w Bootle, w hrabstwie Merseyside znaleziono martwą suczkę rasy buldog francuski. Malutka samiczka została prawdopodobnie przywiązana za głowę do samochodu i ciągnięta po ulicy do momentu, aż w męczarniach nie skończyła życia. Nie wiadomo, kto w taki bestialski sposób potraktował pieska.

Kiedy ciało suczki zostało znalezione - wciąż było przywiązane do metalowej linki, która odebrała jej życie. Ślady na ciele zwierzęcia wskazują, że w ostatnich momentach rozpaczliwie walczyło ono o życie.

Na jej stopach brakuje skóry i wygląda na to, że dopóki była w stanie, biegła i próbowała nadążyć za poruszającym się pojazdem. Na jej ciele są rany, które powstały w momencie, gdy już nie była w stanie utrzymać się na nogach - mówiła Joanne McDonald z RSPCA, organizacji walczącej o prawa zwierząt. 

Służby poszukują sprawcy tego paskudnego czynu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze