18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chciał przeskoczyć przez płot, ale się nadział. Ogrodzenie wbiło mu się w krocze

Redakcja
03.12.2018  15:34
Ogrodzenie wbiło się w krocze
Ogrodzenie wbiło się w krocze Fot: Skorchanov\Pixabay

W Starym Fordonie w Bydgoszczy mężczyzna utknął na ogrodzeniu. Gdy próbował przeskoczyć przez płot, metalowy pręt wbił mu się w krocze. Potrzebna była pomoc straży pożarnej. 

Strażacy z Bydgoszczy otrzymali w niedzielny poranek, 2 grudnia nietypowe zadanie. O godzinie 8.40 wpłynęło do jednostki zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego - na jednym z płotów zawisł mężczyzna.

Mężczyzna wbił się w ogrodzenie. Metalowy pręt utknął mu w kroczu

Do zdarzenia doszło na posesji w Starym Fordonie. Strażacy udali się pod wskazany adres, jednak przy ulicy Produkcyjnej nikogo nie zastali. Poszkodowanego odnaleźli nieopodal, unieruchomionego na ogrodzeniu przy ulicy Mącznej.

Wisiał na płocie i nie mógł z niego zejść. Okazało się, że jeden z grotów ogrodzenia wbił mu się w krocze. Musieliśmy odciąć jeden z prętów - powiedział Gazecie Pomorskiej aspirant sztabowy Krystian Pietrzak, dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Do mężczyzny, któremu podczas interwencji z kieszeni wypadła butelka z piwem, strażacy wezwali karetkę. Ranny został przetransportowany do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze.

Funkcjonariusze Straży Pożarnej musieli poinformować o zajściu także policję. Okazało się bowiem, że posesja, na której doszło do wypadku, nie należy do poszkodowanego.

ZOBACZ TEŻ: Pobił na przystanku 11-letnią dziewczynkę. Poznajesz tego mężczyznę? 

Przeskoczył ogrodzenie, ale stracił przyrodzenie. Genitalia pechowca zawisły na płocie

20-latek utknął w huśtawce. Chłopaka z opałów ratowali strażacy

Czytaj także
Przeczytaj więcej