18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nikt mu nie pomógł

Pobicie staruszka w tramwaju. WIDEO w sieci

Wojciech Kozicki
29.04.2019  20:49
Pobicie w tramwaju w Bydgoszczy - policja odnalazła jedynie ofiarę
Pobicie w tramwaju w Bydgoszczy - policja odnalazła jedynie ofiarę Fot: Youtube.com

Bydgoszcz i brutalne pobicie w tramwaju linii nr 3 jadącym trasą wzdłuż ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Pasażerowie pokłócili się, a na koniec poszły w ruch pięści i starszy mężczyzna został poszkodowany.

Bydgoszcz i pobity senior. Jak podaje polsatnews.pl, 72-latek powiedział, że gdy usiadł na miejscu w tramwaju zaczęła się awantura. Chociaż otrzymał serię ciosów w głowę i twarz, to inni pasażerowie nie reagowali. Sprawą zajęła się policja.

Policja szuka sprawcy, znalazła tylko ofiarę

Starszy mężczyzna nie chce mieć sprawy z agresorem i napisał już stosowne oświadczenie. Zeznań nie ma, więc policja nie może prowadzić postępowania pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej. Policjanci z Bydgoszczy chcą jednak rozpocząć śledztwo z urzędu, a wniosek trafił już do prokuratury.

Co ciekawe, policja o zdarzeniu dowiedziała się z internetu. Udało jej się ustalić jedynie tożsamość ofiary.

Jak podaje expressbydgoski.pl, do zdarzenie doszło prawdopodobnie 27 kwietnia 2019 roku po godzinie 17:00. Wideo z pobicia jest dostępne w internecie.

Bydgoszcz i pobicie staruszka w tramwaju: