18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny Kaz kontra Isabel

Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Może iść do więzienia

Wojciech Kozicki
05.07.2019  10:33
Były premier, były mąż, a być może przyszły więzień. Isabel pogrąży Kaza?
Były premier, były mąż, a być może przyszły więzień. Isabel pogrąży Kaza? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Była wielka miłość, były namiętne wiersze i wyznania, a została tylko medialna wojna, udry w sądzie i szarpanina o pieniądze. Były premier się doigrał i od dzisiaj to już Kazimierz M., bo nie płacił żonie alimentów. Nie jest jednak tak bezkarny jak Mateusz Kijowski i może nawet iść do więzienia.

Kaz ma kłopoty i wkrótce będzie mógł zadedykować byłej żonie piosenkę "Znamy się tylko z widzenia", bo grozi mu nawet 2-letnia odsiadka. Jego była miłość Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz bezskutecznie domagała się, by płacił jej należne alimenty. SE.pl podaje, że jest winny poetce z Brwinowa już ponad 100 tys. złotych, więc miarka się przebrała i były premier już bryluje w mediach jako Kazimierz M. z czarnym prostokątem na oczach.

Kazimierz M. kontra Isabel

„Super Express” sfotografował byłego męża Marcinkiewicz, gdy zmierzał do prokuratury na przesłuchanie. Usłyszał zarzut uchylania się od obowiązku alimentacyjnego i narażenia przez to pokrzywdzonej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Oczywiście do winy się nie przyznał i złożył wyjaśnienia.

Były premier kontra była żona

Były premier ma płacić żonie-pisarce 4 tys. złotych miesięcznie. W końcu do akcji wkroczył komornik, ale nie mógł odzyskać pieniędzy, bo konto byłego polityka PiS miało świeci pustkami. Isabel podejrzewa, że ukrywa dochody.

Kobieta tym razem nie może zaatakować i oczernić go w mediach, bo warszawski Sąd Okręgowy postanowił, że nie może publikować jakichkolwiek informacji na jego temat, o ile nie dotyczą jego działalności jako polityka. Jeśli złamałaby zakaz, musiałaby zapłacić 10 tys. złotych.

Ich medialna wojna może trwać w nieskończoność. Sugerujemy, by zadzwonili do Justyny Żyły. Ostatnio zajmuje się publicznym praniem brudów skłóconych par, więc może poradziłaby sobie nawet z tak trudnym przypadkiem.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze