18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta skazała je na śmierć

Szczeniaki w worku na śmietniku

Wojciech Kozicki
19.06.2019  19:52
Wyrzuciła szczeniaki w worku na śmietnik - długo nie posiedzi
Wyrzuciła szczeniaki w worku na śmietnik - długo nie posiedzi Fot: Policja

Horror w Bystrzycy Kłodzkiej. Dzielnicowy znalazł na śmietniku foliowy worek, w którym ktoś wyrzucił szczenięta. Nie wszystkie psy przeżyły. Potworem okazała się młoda kobieta.

Polacy zamieniają się w bezduszne bestie? Niedawno ktoś zastrzelił bociana w gnieździe skazując pisklęta na śmierć. Pisaliśmy też o młodym mężczyźnie, który chwalił się filmem, na którym przejeżdżał psa. Inny potwór powiesił psa na łańcuchu w zemście. Tym razem kobieta wyrzuciła szczeniaki w reklamówce na śmietnik.

Szczeniaki na śmietniku

35-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej postanowiła się pozbyć 5 szczeniaków. Włożyła je do foliowego worka i wyrzuciła do kontenera na odpadki. Na szczęście ktoś usłyszał cierpiące z głodu zwierzęta i wezwał policyjny patrol na ratunek. Dla trzech z nich było już jednak za późno. Dwa psiaki trafiły do weterynarza, który udzielił im pomocy i uratował życie. Policja schwytała sprawczynię już następnego dnia.

Jak podaje radiozet.pl, kobiecie odebrano sukę, która urodziła szczeniaki. Jak na razie otrzymała od prokuratury zakaz posiadania zwierząt i usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grożą jej 3 lata więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze