18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wyznanie Cassandry

Opisała jak gwałcił ją Bieniuk. "Siadał mi na twarzy"

26.04.2019  18:42
Bieniuk oskarżony o gwałt - Cassandra opisała noc ze sportowcem
Bieniuk oskarżony o gwałt - Cassandra opisała noc ze sportowcem Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Jarosław Bieniuk, którego partnerką była Anna Przybylska, został oskarżony o gwałt i odurzenie kobiety narkotykami. Afera w Sopocie się rozkręca, a na jaw wyszło kim jest erotyczna modelka Cassandra i jakie ma szemrane powiązania. Postanowiła opowiedzieć co naprawdę wydarzyło między nią i Bieniukiem.

Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt. Jego ofiarą miała paść erotyczna modelka Cassandra. Były piłkarz opowiedział o tym, jak uprawiali seks oralny, używali dildo i wiązał ją pasem. Teraz to ona postanowiła powiedzieć, co z nią robił.

Bieniuk - gwałt czy ostry seks?

„Super Express” opublikował zeznanie Cassandry. Zaczęli wieczór od wizyty w knajpie, a skończyli w pokoju hotelowym. Sportowiec zeznał, że Sylwia S. wyraziła zgodę na seks. Ona twierdzi, że broniła się, a Bieniuk wpychał jej twarz w pościel i wyrywał włosy. Miał też podać jej narkotyki i tabletkę nasenną. Później zmusił ją do seksu oralnego, używał wibratora i siadał jej na twarzy.

Cassandra miała wzywać pomocy, ale Bieniuk zakleił jej usta taśmą. Odbył z nią kilka stosunków seksualnych.

cassandra
Przeczytaj więcej
Komentarze