18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciąg dalszy horroru w Ciecierzynie. Nie żyje kolejna osoba

Redakcja
21.12.2018  12:24
ciecierzyn
ciecierzyn Fot: Polska Press/East News

W Ciecierzynie w województwie opolskim, gdzie znaleziono zwłoki 4 noworodków, zmarła kolejna osoba. To 39-letni świadek przesłuchiwany w sprawie dzieciobójstwa – donosi „Nowa Trybuna Opolska”.

Nie żyje Grzegorz W., mieszkaniec Ciecierzyna przesłuchiwany wcześniej jako świadek w sprawie zabójstwa 4 noworodków. Jak poinformował w rozmowie z „NTO” rzecznik policji w Kluczborku asp. sztab. Dawid Gierczyk, służby nie wiążą śmierci ze sprawą zatrzymanej Aleksandy J. Mimo to prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Grzegorz W. zmarł we wtorek. Służby zaalarmowali mieszkańcy Ciecierzyna zaniepokojeni faktem, że mężczyzna nie wychodzi z domu i nie otwiera drzwi. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon. Zmarły był sąsiadem pary zatrzymanej w sprawie dzieciobójstwa i częstym gościem w ich domu. Był przesłuchiwany 14 grudnia jako jeden z 17 świadków w sprawie.

ZOBACZ: Dzieciobójstwo w Ciecierzynie [NOWE FAKTY]

Zbrodnia w Ciecierzynie. Znaleziono zwłoki 4 noworodków

Do makabrycznych odkryć w Ciecierzynie doszło 12 i 13 grudnia. Wówczas w domu 27-letniej Aleksandry J. znaleziono szczątki 4 noworodków. Dzieci urodziły się w latach 2013-2018. Ostatnie z nich – 30 listopada tego roku.

Do wszystkich zbrodni dochodziło w domu. Kobieta miała rodzić dzieci w wannie, a następnie dusić je w reklamówce. Dziewczynki spaliła w piecu, a chłopca zakopała pod drzewem obok swojego domu. Aleksandra J. przyznała się do zabójstwa urodzonej w listopadzie dziewczynki.

Kilka dni później zarzuty usłyszał też jej partner, 36-letni Dawid W., który miał nakłaniać kobietę do zabójstwa dzieci. We wtorek policja zatrzymała kolejnych podejrzanych. To 60-letni Arnold W. i 56-letnia Halina G. – rodzice aresztowanego konkubenta, którzy według śledczych wiedzieli o ciążach partnerki syna.

ZOBACZ: Kim są rodzice 4 zamordowanych noworodków?

logo Tu się dzieje