18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dziecko imigrantów z łodzi"

Ciało dziecka bez głowy na plaży. NOWE INFORMACJE

Wojciech Kozicki
13.07.2023  21:23
Ciało dziecka bez głowy na plaży. NOWE INFORMACJE
Ciało dziecka bez głowy na plaży. NOWE INFORMACJE Fot: Facebook.com/Ajuntament de Roda de Berà

Hiszpania. Dziecko bez głowy znalezione na plaży. Hiszpańskie służby udostępniły nowe informacje o horrorze, który rozegrał się w Hiszpanii.

Tragedia w Hiszpanii. 10 lipca na plaży w Roda de Berà w hiszpańskiej prowincji Tarragona, ok. 70 kilometrów od Barcelony, znaleziono ciało dziecka bez głowy. Ujawniono wstępne wyniki badań. Daily Mail informuje, że była to dziewczynka w wieku 6 miesięcy. Początkowo przechodnie sądzili, że to manekin leżący na plaży.

Dziecko bez głowy na plaży. Ujawniono wyniki sekcji

Przyczyna tragedii wciąż nie została ustalona. Jak podają hiszpańskie media, dziecko prawdopodobnie było córeczką imigrantów. Próbowali się przedostać na prowizorycznej łodzi przez Morze Śródziemne do Hiszpanii.

Podano również, że znalezione ciało dziecka było w zaawansowanym stadium rozkładu. Dziecko znalazła osoba sprzątająca plażę i powiadomiła policję. Wcześniej media podawały, że dzieckiem był kilkuletni chłopiec, czemu zaprzeczono po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Według informacji burmistrza gminy sprawa może mieć związek z wypadkiem łodzi z migrantami.
- informuje Radio ZET.

Ustalono również, że zwłoki dziecka znajdowały się w wodzie przez nawet kilka tygodni. Ze względu na „braki części ciała” nie udało się ustalić, czy dziecko padło ofiarą wypadku czy przestępstwa. Wkrótce zostaną przeprowadzenie kolejne badania mające m.in. ustalić pochodzenie dziewczynki.

To kolejna taka tragedia w Hiszpanii. Niedawno na jednej z plaż znaleziono ciało kobiety bez rąk i głowy

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje