18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dożywocie dla ojca?

Jagódka ponad miesiąc walczyła o życie. Skatowane niemowlę zmarło

Emilia Waszczuk
09.08.2019  14:32
Jagódka ponad miesiąc walczyła o życie. Skatowane niemowlę zmarło
Jagódka ponad miesiąc walczyła o życie. Skatowane niemowlę zmarło Fot: Shutterstock

W szpitalu w Koszalinie zmarła Jagódka z Darłowa. Niemowlę najprawdopodobniej zostało skatowane przez ojca. Mężczyzna jest w areszcie. 

Pod koniec czerwca do szpitala w Koszalinie trafiła maleńka dziewczynka. Jagódka była w bardzo ciężkim stanie - lekarze od razu zawiadomili policję, podejrzewając, że dziewczynka mogła zostać pobita.

Maleństwo przez ponad miesiąc walczyło o życie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować. Jagoda zmarła.

Rodzice z zarzutami

W sprawie zatrzymano ojca i matkę dziewczynki. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń u dziecka, kobieta - narażenia córki na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.

Teraz zarzuty te mogą się zmienić. Ciałko Jagody poddawane jest sekcji zwłok. Jeśli ta wykaże, że zmarła w wyniku poniesionych obrażeń, jej tata może być sądzony za morderstwo. Wtedy za kratkami spędzić może nawet resztę swojego życia.

Jagódka skatowana przez ojca?

Pod koniec czerwca mama Jagody wzięła swoją starszą córkę i razem wyszły do sklepu. 2-miesięczna dziewczynka została w domu z ojcem i jego kolegą. Mężczyźni zamiast opiekować się dzieckiem, pili wódkę.

Jak zeznaje ojciec zmarłej dziewczynki, gdy podszedł do łóżeczka, niemowlę nie oddychało. Od razu zadzwonił do żony, po czym wspólnie powiadomili pogotowie.

W jego wersję wydarzeń nie wierzą ani lekarze, ani śledczy. Obrażenia na ciele niemowlaka wskazywały na ciężkie pobicie.

Przeczytaj więcej
Komentarze