18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to koniec

Dawid Żukowski nie żyje. Policja znalazła ciało

Emilia Waszczuk
20.07.2019  16:34
Dawid Żukowski nie żyje. Policja znalazła ciało
Dawid Żukowski nie żyje. Policja znalazła ciało Fot: Policja

To prawdopodobnie koniec poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Policjanci znaleźli ciało dziecka.

Zwłoki chłopca zostały znalezione przy węźle Pruszków.

Policjanci znaleźli ciało chłopca na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim - powiedział Mariusz Mrozek z KSP w Warszawie.

Ciało należy najprawdopodobniej do zaginionego 10 lipca Dawida Żukowskiego. Wskazuje na to ubranie dziecka. Pewność śledczy będą mieć dopiero po przeprowadzeniu badań.

Niestety, ta informacja, którą mam do przekazania nie będzie tą, która dawała nadzieję, na którą liczyliśmy. Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, jesteśmy przekonani, że to pięcioletni Dawid chłopiec, którego poszukiwaliśmy od północy z 10 na 11 lipca - mówił Mrozek.

Wskazuje na to ubiór, tutaj oczywiście będę przeprowadzone okazania z udziałem rodziny, będę czynności wyznaczone przez prokuratora. Jednak uznaliśmy, że prawdopodobieństwo jest na tyle duże, że ta informacja musi być przekazana, chociażby ze względu na to, jak duży był odzew społeczny

Pomógł jasnowidz

Policja do odnalezienia Dawida zaangażować miała jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Ten wskazał, że chłopiec nie żyje, a jego zwłoki znajdują się w jednym z dwóch zbiorników wodnych w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Ciało 5-latka znaleziono ponoć jeszcze przed przybyciem Jackowskiego na miejsce.

Przeczytaj więcej
Komentarze