18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące informacje

Dawid Żukowski nie żyje? Policjant z KGP: ojciec go zabił

17.07.2019  12:55
Dawid Żukowski nie żyje? Policjant z KGP: ojciec go zabił
Dawid Żukowski nie żyje? Policjant z KGP: ojciec go zabił Fot: Policja

Były rzecznik komendanta KGP Mariusz Sokołowski przyznał, że policja szuka nie chłopca, a jego zwłok. Wszystko wskazuje na to, że ojciec zabił Dawida.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego - zaginionego w środę 10 lipca 5-latka - trwają. Policja zmieniła taktykę i przyjęła wariant, że jego ojciec Paweł Ż. (w dniu zaginięcia malucha rzucił się pod pociąg) dokładnie zaplanował porwanie.

Rozszerzone samobójstwo

Nie dość, iż śledczy uznali, że Paweł Ż. wszystko dokładnie zaplanował, to jeszcze skłaniają się ku najczarniejszej teorii - coraz głośniej mówią o tym, że mężczyzna musiał zabić swojego synka.

Przypuszczenia te potwierdza były rzecznik KGP, Mariusz Sokołowski. Policjant przyznał: szukamy zwłok dziecka.

Dzisiaj trzeba skłaniać się ku temu, że niestety, akcja poszukiwawcza pięcioletniego Dawida idzie w kierunku poszukiwania zwłok dziecka - powiedział w rozmowie z TVN24. - Prawdopodobnie mamy do czynienia z tak zwanym samobójstwem rozszerzonym - dodał.

Sokołowski twierdzi, że ojciec Dawida musiał go zabić, a później sam popełnił samobójstwo. To najgorszy z możliwych scenariuszy, ale gdyby było inaczej, dziecko zostałoby już odnalezione.

Gdybyśmy mieli do czynienia z zaginięciem tego chłopczyka, który zostałby porzucony przez ojca i gdzieś uciekł, to prawdopodobnie zostałby już odnaleziony - powiedział.

Już wcześniej udało się ustalić treść mrożącego krew w żyłach  SMS-a wysłanego przez Pawła Ż. do żony. Zanim mężczyzna popełnił samobójstwo, na chwilę wstąpił do kościoła. Policja zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile jego życia.