18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Joanna S. pomogła?

Dlaczego policja SZUKA CIAŁA IWONY na plaży?! Przez ostatnie zeznania

29.12.2022  10:38
Policja szuka ciała Iwony Wieczorek?
Policja szuka ciała Iwony Wieczorek? Fot: PRZEMEK ŚWIDERSKI/REPORTER, Policja

Jak twierdzi Dawid Burzacki, najnowsze przeszukanie „Zatoki Sztuki” może mieć związek z zeznaniami zatrzymanej razem z Pawłem P. Joanny S. To ona wcześniej miała pracować w tym klubie.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Wielkim przełomem w sprawie było zatrzymanie po 12 latach znajomego Iwony Wieczorek Pawła P. oraz jego partnerki (która mówiła, że go nie zna) – Joanny S. Paweł P. otrzymał nawet zarzuty utrudniania śledztwa i usuwania dowodów.

Największą bombą jest jednak przeszukanie terenu „Nowej Zatoki”, czyli dawnej „Zatoki Sztuki” przez śledczych, którzy zajmują się sprawą Iwony Wieczorek. Nasuwa się oczywiste pytanie – dlaczego teraz? Czy istnieje ciąg przyczynowo-skutkowy od zatrzymania do przeszukania? Czy to przeszukanie i kopanie w ziemi wraz z psami tropiącymi to wynik otrzymania podczas nowych zeznań jakichś kluczowych informacji?

Przeszukanie „Zatoki Sztuki”

Policja już od ponad tygodnia pracuje na terenie dawnej „Zatoki Sztuki”. Postawiono mobilne laboratorium kryminalistyczne i zaangażowano psy tropiące. Wszystko wskazuje na to, że śledczy szukają zwłok, najprawdopodobniej Iwony Wieczorek.

Jak informuje „Dziennik Śledczy”, wyznaczono sektory i sprawdzono je georadarem, a przy budynku wykopano doły, które sprawdzają psy tropiące. Dziennikarz z „Dziennika Śledczego” zaznacza, że „Zatoka Sztuki”, która w 2015 roku stała w centrum afery pedofilskiej, może być kluczowa dla sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

Być może Zatoka Sztuki to dobry kierunek działań i jeden z elementów tej układanki. (…) W mojej ocenie, czynności na terenie Zatoki Sztuki, to pokłosie zeznań Joanny S., która została zatrzymana do sprawy razem ze swoim partnerem Pawłem P. Według naszej wiedzy, pani Joanna pracowała wcześniej w Zatoce Sztuki, miała również kontakt z lokalnym światem przestępczym

- mówi Dawid Burzacki, szef działu śledczego „Dziennika Śledczego” i Agencji Detektywistycznej.

Policja wciąż nie potwierdziła, że przeszukanie klubu odbywa się w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek, lecz nie zajmuje się tym lokalny oddział policji, lecz śledczy z krakowskiego Archiwum X, którzy wcześniej choćby przewieźli z Pomorza Pawła P. i Joannę S. na przesłuchanie do stolicy Małopolski.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także