18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś chce zniszczyć Rabczewską

Doda pójdzie do więzienia? Rusza proces

22.05.2019  13:50
Doda w sądzie - czy były narzeczony Emil Hajdar chce ją zniszczył?
Doda w sądzie - czy były narzeczony Emil Hajdar chce ją zniszczył? Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Doda wraca do sądu, a spór z byłym narzeczonym rusza od nowa. Tym razem pojawia się też tajemniczy „układ zamknięty". Czy ktoś chce zniszczyć Rabczewską?

Doda, czyli Dorota Rabczewska, ma ostatnio problemy ze zdrowiem i trafiła do szpitala. To jednak nie koniec jej kłopotów. Jak podaje „Super Express”, 22 maja rusza proces przeciwko piosenkarce. Ona i jej mąż Emil Stepień mogą mieć poważne kłopoty.

Zobacz także

Doda przed sądem

Czy Doda szantażowała byłego narzeczonego Emila Haidara i nasłała na niego zbirów, by oddał jej milion złotych? Czy składała fałszywe zeznania w 2016 roku? Ludzie, który odwiedzili Hajdara mieli być podobno jedynie „negocjatorami”. Sprawa rusza z nowym prokuratorem i tym razem Doda może się nie wywinąć.

Czy to będzie uczciwy proces? SE.pl pisze o powiązaniach towarzyskich pani prokurator, policjanta prowadzącego śledztwo i mecenasa reprezentującego Hajdara. Komenda Stołeczna Policji uważa, że etyka zawodowa nie została naruszona i nie ma konfliktu interesów. Doda uważa natomiast, że ktoś ma interes w tym, by ją jak najdłużej męczyć.

logo Tu się dzieje