18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra zamiast wakacji marzeń

Dramat na Krecie. 7-letnie dziecko utopiło się w hotelu

01.08.2019  17:34
słodziak, ale nie psychol) 3. RIP Makrela - jak sobie przypominam, co on odpieprzał przy rozstawaniu się, to do dzisiaj mam ciarki na plecach. 4. RIP Konrad Abramowicz - jak się okazało, chciał brać ze mną ślub, tylko zapomniał mi o tym powiedzieć. 'Ciszej nad tą trumną' 5. RIP August Jakubowski - kochał się we mnie 10 lat, ale też postanowił mi o tym nie mówić.   O kimś zapomniałam? :P
słodziak, ale nie psychol) 3. RIP Makrela - jak sobie przypominam, co on odpieprzał przy rozstawaniu się, to do dzisiaj mam ciarki na plecach. 4. RIP Konrad Abramowicz - jak się okazało, chciał brać ze mną ślub, tylko zapomniał mi o tym powiedzieć. 'Ciszej nad tą trumną' 5. RIP August Jakubowski - kochał się we mnie 10 lat, ale też postanowił mi o tym nie mówić. O kimś zapomniałam? :P Fot: EAST NEWS

To miały być piękne wakacje na Krecie, a stały się dla pewnej rodziny horrorem. 7-letnie dziecko utonęło w hotelowym basenie. 

Do tragedii doszło w Grecji, na Krecie. 7-letnia dziewczynka pochodząca z Izraela utonęła w hotelowym basenie, tuż obok swoich rodziców i dwóch braci. 

Tragedia w hotelowym basenie

Kiedy wyciągnięto dziewczynkę z wody, była ona nieprzytomna. Natychmiast podjęto próbę reanimacji, ale ostatecznie dziecka nie udało się uratować. 

Nie wiadomo, czy na basenie w chwili tragedii był obecny ratownik. Policja już wszczęła śledztwo, mające wyjaśnić, czy hotel odpowiednio dbał o bezpieczeństwo swoich gości i był przygotowany na ewentualność udzielenia pomocy. 

Wiadomo już, że ciało dziewczynki wróci z rodziną do Izraela, gdzie ma odbyć się jej pogrzeb. 

Przeczytaj więcej
Komentarze