18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coraz bliżej końca poszukiwań?

Dymiński podróżuje ze starszym mężczyzną?! „Przyjechał czarnym samochodem”

19.09.2023  12:33
Zaginiony Krzysztof Dymiński w Sękowie?
Zaginiony Krzysztof Dymiński w Sękowie? Fot: Facebook Agnieszka Dy

Co się stało z Krzysztofem Dymińskim? Czy 16-latek z Pogroszewa-Kolonii został odnaleziony lub nie żyje? Zdaje się, że jesteśmy coraz bliżej poznania całej prawdy. Bowiem chłopak miał zostać po raz kolejny zauważony na północy Polski. Tym razem rzekomo podróżował ze starszym mężczyzną w czarnym samochodzie.

16-letni Krzysztof Dymiński jest poszukiwany przez policję od 27 maja, gdy wyszedł z domu w środku nocy i zaginął bez śladu. Mówiło się wówczas, że chłopak dosłownie rozpłynął się w powietrzu. Nie pomogły nagrania z kamer, poszukiwania jego ciała i zeznania świadków. Wciąż trwają poszukiwania, a rodzina apeluje o pomoc. Na najgorsze wskazywać może jedynie pożegnalna wiadomość, jaką Krzysiek zostawił na Instagramie.

Prośby poskutkowały wzmożonym zainteresowaniem opinii publicznej tą sprawą, bowiem internauci dzielą się spostrzeżeniami z różnych części Polski. Niedawno Krzysztof Dymiński miał zostać zauważony w Ustce oraz w miejscowości Rowy. Niedawno rzekomo spacerował poboczem drogi krajowej nr 11 do Poznania. Teraz pojawiają się kolejne doniesienia o zaangażowanej w sprawę kolejnej osobie.

Krzysztof Dymiński odnaleziony? Miał podróżować czarnym samochodem ze starszym mężczyzną

Nagranie z drogi krajowej nr 11 do Poznania ujawniła sama Agnieszka Dymińska, czyli matka Krzysia. Skontaktował się z nią ktoś, kto podróżował wówczas tą trasą i nagrał tajemniczego chłopaka na poboczu. Matka napisała: „W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn”. Kolejne doniesienia pojawiają się z tej samej okolicy, tj. z Sękowa pod Poznaniem.

Nie jestem pewna, ale właśnie wyjeżdżałam 20 minut temu ze stacji benzynowej przy ul. Poznańskiej 3a w Sękowie. Chciałam się upewnić, czy to jest ta zaginiona osoba. Starszy mężczyzna, z który z nim przyjechał czarnym samochodem na rejestracjach PMI stanął w drzwiach wejściowych na stację. Gdy zorientował się, że go obserwuję, po chwili bardzo podobny chłopak do zaginionego wyszedł z głowę okręconą tak, jakby nie chciał po prostu się ujawniać. Może warto dzwonić na policję, żeby sprawdziła kamery? Może faktycznie to był Krzysztof? - czytamy wypowiedź cytowaną przez „Super Express”.

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Posiadasz informacje? Skontaktuj się z policją

Krzysztof Dymiński wciąż jest poszukiwany. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i buty oraz bluzę Adidasa z charakterystycznym logiem.

Jeśli posiadasz informacje o zaginionym Krzysztofie Dymińskim, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, 05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276, telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901, e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje