Co Ci ludzie wyczyniają?

Dźgnął kobietę igłą w szyję. Dramat pod bankomatem

27.07.2019  15:22
Dźgnął kobietę igłą w szyję. Dramat pod bankomatem
Dźgnął kobietę igłą w szyję. Dramat pod bankomatem Fot: Pexels

W Nowym Jorku pewna kobieta najadła się bólu i strachu. Bezdomny podbiegł do niej i zrobił straszną rzecz - dźgnął ją igłą niewiadomego pochodzenia w szyję.

Problem bezdomności w Nowym Jorku robi się coraz poważniejszy. Ludzi bez własnego lokum jest już rekordowo dużo i przez to zaczyna dochodzić do różnych przerażających incydentów. Jeden z nich spotkał 58-letnią kobietę.

Dramat mieszkanki Nowego Jorku

Kiedy wypłacała ona pieniądze z bankomatu podbiegł do niej pomieszkujący w okolicy mężczyzna. Bez słowa wyciągnął z kieszeni strzykawkę z igłą i z całej siły wbił ją w szyję kobiety. Ta krzyknęła z bólu, przykucnęła, a w tym czasie bezdomny odszedł jak gdyby nigdy nic. Ranna poszkodowana wezwała do siebie pomoc.

Na myśl przychodzą takie praktyki, jak wbijanie komuś igły używanej przez kogoś chorego na AIDS celem zarażenia ofiary wirusem HIV. W tym przypadku również mogło tak być, tym bardziej, że wśród bezdomnych w Nowym Jorku choroba ta zbiera śmiertelne żniwo regularnie. 

W szpitalu zbadano kobietę, opatrzono jej ranę, a teraz przeprowadzają jej testy na wszelkie choroby zakaźne. Policja złapała już agresywnego bezdomnego. Okazał się nim być 35-letni Boyd Taylor. Mężczyzna został już aresztowany - nie wiadomo, co nim kierowało.  

Przeczytaj więcej
Komentarze