18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko zostało nagrane

Dzieci dotkliwie pobiły kobietę, która zwróciła im uwagę [WIDEO]

27.05.2019  13:45
Dzieci dotkliwie pobiły kobietę, która zwróciła im uwagę [WIDEO]
Dzieci dotkliwie pobiły kobietę, która zwróciła im uwagę [WIDEO] Fot: Liveleak screenshot

Dzieci dotkliwie pobiły kobietę, która zwróciła im uwagę. Już wcześniej znęcały się nad bezdomnym. Wszystko nagrał przypadkowy przechodzień. 

Dzieci pobiły kobietę, która zwróciłam im uwagę, mając nadzieję, że pod jej wpływem przestaną rzucać kamieniami i kijami w bezdomnego mężczyznę z wózkiem. Chwilę później sama została brutalnie zaatakowana i dotkliwie skrzywdzona przez grupę niebywale agresywnych dzieciaków. 

Dzieci wykazały się straszną agresją

Wszystko nagrał przechodzień, który nie pomógł katowanej kobiecie, gdyż, jak twierdził - bał się ingerować w konflikt. Powiedział jedynie do dzieci, by przestały bić kobietę - jednak po tym, jak spojrzały one na niego groźnie i krzyknęły, że nie jest ich ojcem - zaprzestał zwracania im jakiekolwiek uwagi. 

Kobietą, która padła ofiarą wyjątkowo agresywnych dzieci - była Bonnie Halcrow. Dzięki nagraniu, funkcjonariusze szybko namierzyli zwyrodniałych, młodocianych oprawców. Trzeba przyznać, że faktycznie to, co można zobaczyć na filmie, jest wyjątkowo przerażające.  

Bardzo straszne jest również to, że dzieci te miały jedynie od 10 do 13 lat. Strach pomyśleć, do czego będą zdolne, kiedy staną się dorosłe. 

logo Tu się dzieje