18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matka zabiła?

Dziecko nie żyje. "Zwłoki w wychodku"

Wojciech Kozicki
11.05.2023  14:01
Dziecko nie żyje. "Zwłoki w wychodku w Pieszkowie"
Dziecko nie żyje. "Zwłoki w wychodku w Pieszkowie" Fot: Marek BAZAK/East News

Śmierć dziecka w Piekoszowie (woj. świętokrzyskie). Znaleziono zwłoki na podwórku w wychodku. Czy zostało zabite przez matkę?

Kolejna tragedia w Polsce, kolejne dziecko zmarło w dramatycznych okolicznościach W Piekoszowie (woj. świętokrzyskie) na podwórku w wychodku znaleziono zwłoki dziecka. Wiadomo już, że mieszkająca w domu kobieta niedawno zgłosiła się do szpitala w Kielcach. Okazało się, że była po porodzie, więc powiadomiono służby, a te odnalazły porzucony płód.

Matka zabiła dziecko? Tragedia w Pieszkowie

Śledczy analizują czy doszło do popełnienia przestępstwa, czy do naturalnego poronienia. By to ustalić, zostanie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka. Konieczne jest również ustalenie wieku dziecka.

W środę w podkieleckim Piekoszowie zjawili się policjanci. Młodsza aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach poinformowała w rozmowie z portalem echodnia.eu, że na zlecenie prokuratury prowadzone są czynności w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przerwania ciąży za zgodą kobiety.

- pisze Wirtualna Polska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje