18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybka reakcja matki

Kolejne dziecko porwane przez ojca. Zabrał 3-letniego Antosia!

Wojciech Kozicki
22.07.2019  12:48
Kolejny ojciec porwał dziecko - przypadek jak sprawa Dawida Żukowskiego?
Kolejny ojciec porwał dziecko - przypadek jak sprawa Dawida Żukowskiego? Fot: JAKUB WOSIK/REPORTER/East News

Gdy w sobotę rano trwały jeszcze poszukiwania Dawida Żukowskiego, przez opiekuna uprowadzone zostało kolejne dziecko. Tym razem jednak dziecko zostało odnalezione żywe, a ojcu-porywaczowi grozi nawet 5 lat więzienia.

W sobotę 20 lipca w Modlinie Twierdzy ojciec porwał swojego 3-letniego syna. Jak podają lokalne media, zrobił to, ponieważ pokłócił się ze swoją konkubiną. Na szczęście policja została w porę powiadomiona o uprowadzeniu.

Ojciec porwał dziecko

Matka 3-letniego Antosia wyszła z domu po kłótni, a po powrocie okazało się, że chłopca już tam nie było. Jego ojciec nie odbierał telefonu, więc kobieta zgłosiła sprawę na policję jeszcze w sobotni poranek. W poszukiwania zaangażowała się nawet straż pożarna i przed godziną 23 patrol WRD namierzył samochód ojca na stacji paliw w Zakroczymiu.

Porywacz chciał uciec i zachowywał się agresywnie, ale został zatrzymany przez policję. Dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Ojciec dziecka wczoraj usłyszał 4 zarzuty: znęcania się psychicznego i fizycznego, uprowadzenia rodzicielskiego oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Śledczy będą wnioskować do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania – podaje policja.

Przypominamy, że ojciec Dawida Żukowskiego po porwaniu dziecka wysłał do jego matki wiadomość, ze już nigdy nie zobaczy syna. Ona jednak zignorowała groźbę. Zaginięcie Dawida Żukowskiego zostało zgłoszona na policję dopiero po kilku godzinach.