18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Celem Pawła Ż. była jego żona?

Dziewulski o zaginięciu Dawida. Makabryczna teoria

Wojciech Kozicki
18.07.2019  09:53
Zaginięcie Dawida Żukowskiego - Jerzy Dziewulski ma swoją teorię
Zaginięcie Dawida Żukowskiego - Jerzy Dziewulski ma swoją teorię Fot: Facebook

Dawid Żukowski nadal nie został odnaleziony, chociaż prowadzone są największe poszukiwania w historii polskiej policji. W sprawie głos zabrał nawet jasnowidz Jackowski, który miał wizję. W końcu wypowiedział się także były antyterrorysta Jerzy Dziewulski. Niestety, nie ma dobrych wiadomości.

Jerzy Dziewulski znowu skomentował poszukiwania Dawida Żukowskiego. Powiedział „Polsat News”, że szansa na to, że dziecko żyje jest niewielka. Coraz bardziej przekonuje się, że było to samobójstwo rozszerzone „ze straszną ideą zemsty”.  Uważa, że ojciec Dawida Żukowskiego zabijając dziecko chciał pozostawić żonę do końca życia w głębokiej depresji.

Wersji jest wiele, co do tego nie mam cienia wątpliwości. Wersje ustala sama policja na podstawie materiałów które uzyskuje na podstawie prowadzonego dochodzenia. Wersje te sprawdzane są równolegle, jednocześnie – mówił Dziewulski. (polsatnews.pl)

Poszukiwania Dawida Żukowskiego

Były szef ochrony prezydenta Kwaśniewskiego uważa, że powrót w rejon węzła autostradowego Konotopa to „chyba rezultat braku innych informacji”. Sugeruje jednak, że skoro ojciec Dawida dwukrotnie tamtędy przejeżdżał , a nawet się tam zatrzymał, to warto dokładnie sprawdzić to miejsce. Tymczasem media już podają, że Paweł Ż. zjeżdżał z autostrady na węźle Konotopa prawdopodobnie tylko po to, by zmylić trop.

Pojawiły się podejrzenia, że ojciec Dawida miał ogromne długi i problemy z hazardem, więc postanowił sprzedać syna. Dziewulski w to nie wierzy. Jego zdaniem Dawidek nie został również wywieziony z kraju.

Zaginięcie Dawida Żukowskiego

Dawid Żukowski został porwany przez ojca 10 lipca w środę. Mężczyzna popełnił samobójstwo, a dziecko od tamtej pory nie zostało odnalezione.