18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok we Francji

Zabójstwo w domu (nie)spokojnej starości. Mordercą... 102-latka!

24.05.2019  18:26
Morderstwo w domu starców
Morderstwo w domu starców Fot: Shutterstock/Zdjęcie ilustracyjne

92-letni mężczyzna został zamordowany w domu spokojnej starości we Francji. Główną podejrzana jest jego 10 lat starsza koleżanka.

W domu spokojnej starości w Chézy-sur-Marne we Francji znaleziono zwłoki 92-letniego mężczyzny. Nie zmarł on jednak śmiercią naturalną czy w wyniku choroby - został zabity.

Według wstępnych ustaleń śledczych, zgon nastąpił w wyniku uduszenia. Nie była to jednak pomoc w samobójstwie - na głowie staruszka znaleziono ślady walki.

Podejrzana 102-latka

Zwłoki mężczyzny znaleziono w jego łóżku w nocy 18 maja. Szybko natrafiono też na ślad potencjalnego zabójcy - to 102-letnia koleżanka ofiary, również mieszkanka ośrodka.

Pracownicy placówki mieli zwrócić uwagę na dziwne zachowanie staruszki - podaje agencja AFP. Kobieta była niezwykle poruszona i w kółko powtarzała, że kogoś zabiła.

Panią zajęli się lekarze psychiatrzy - sprawdzą, czy w czasie zabójstwa była poczytalna i czy może odpowiadać za swój czyn karnie.

logo Tu się dzieje