18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Udział osób trzecich?

Zwłoki w Bałtyku. Kobieta nie żyje

Wojciech Kozicki
02.01.2023  13:34
Zwłoki kobiety w Bałtyku. Odkrycie w Gdańsku
Zwłoki kobiety w Bałtyku. Odkrycie w Gdańsku Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Potwierdzono, że w morzu w Gdańsku zauważono dryfujące zwłoki kobiety. Radio ZET podaje nowe informacje – co się stało?

Policja potwierdza, że w poniedziałek 2 stycznia 2023 roku w Gdańsku Stogach odkryto zwłoki. Oficer prasowy gdańskiej policji mł. asp. Marek Kobiałko w rozmowie z PAP potwierdził, że po północy policjanci odebrali zgłoszenie, że na plaży przy ul. Nowotnej w Gdańsku Stogach świadek dostrzegł ciało dryfujące w morzu.

Zwłoki w Bałtyku. Kim jest martwa kobieta?

Radio ZET informuje, że policji udało się już ustalić tożsamość zmarłej kobiety. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzech w jej śmierci. Obecnie zwłoki na polecenie prokuratury jest badane w Zakładzie Medycyny Sądowej. Oficer prasowy informuje, że policja próbuje aktualnie ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratura oraz z udziałem biegłego medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej i technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady – poinformował  Kobiałko. (PAP)

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także