18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straciła przytomność

Uczennica pobiła nauczycielkę w podstawówce. "Delikatna sprawa"

Wojciech Kozicki
22.03.2023  21:32
Głogów. Uczennica pobiła nauczycielkę w podstawówce
Głogów. Uczennica pobiła nauczycielkę w podstawówce Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Głogów. Uczennica szkoły podstawowej pobiła nauczycielkę. Kobieta straciła przytomność. W placówce edukacyjnej musiała interweniować policja.

Szokujące sceny w Głogowie. Uczennica jednej ze szkół podstawowych zaatakowała nauczycielkę. „Gazeta Wrocławska” informuje, że cios był tak potężny, iż kobieta straciła przytomność. Konieczne było wezwanie karetki do szkoły.

Pobicie w szkole w Głogowie. Nauczycielka znokautowana przez dziecko

W głogowskiej szkole podstawowej zjawiła się także policja. O sprawie pobicia ma zostać powiadomiony Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Głogowie. Na razie trwają procedury, a uczennica chodzi normalnie do szkoły.

Polsat News ujawnił, że pobita nauczycielka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Dyrektora szkoły podstawowej przekazała mediom, że „sprawa jest delikatna i nie wiadomo jak się skończy”. Okazuje się, że agresywna uczennica ma orzeczenie o niepełnosprawności.

Jeszcze tego samego dnia rozmawialiśmy o zdarzeniu z rodzicami dziewczynki. Zapewniam, że pozostałe dzieci czują się bezpiecznie i nie mają powodów do obaw. Musimy teraz zadbać o dobry stan psychiczny i uczniów, ale i nauczycieli, bo jest to bardzo ważne. Przecież każdy z nas chce się czuć bezpiecznie w swoim miejscu pracy -  przekazała dyrektora szkoły podstawowej w Głogowie. (Polsat News)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także