18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Potężne eksplozje"

Wybuchy w Grójcu. Spłonęły karetki [WIDEO]

Wojciech Kozicki
23.02.2023  09:31
Pożar w Grójcu. Wybuchły karetki - podpalenie?
Pożar w Grójcu. Wybuchły karetki - podpalenie? Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News, Twitter/MAteusz Dolak

Grójec  - w nocy spłonęły karetki, a mieszkańcy Grójca słyszEli wybuchy. Czy to zamach terrorystyczny? Potworny akt wandalizmu? Podpalenie? Straż pożarna w Grójcu przekazała nowe informacje.

Wybuchy i pożar w Grójcu. Świadkowie twierdzą, że ok. godziny 1:00 w nocy słyszeli „potężne eksplozje” i zobaczyli dym. Niektórzy twierdzą, że widzieli osoby uciekające przed pożarem. Okazało się, że spłonęły dwie karetki. Straży ocenili, że to mogło być podpalenie. W jednej z karetek w przedziale medycznym znaleziono zbiorniki z benzyną.

Wybuch i pożar karetek w Grójcu pood Warszawą

Jak podaje Wirtualna Polska, karetki w Grójcu spłonęły przy ulicy Mogielnickiej. Potwierdzono, że karetki należały do prywatnej firmy.

Dzisiejszej nocy około 0.50 dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze karetki. Policjanci którzy przyjechali na miejsce ujawnili dwa pojazdy sanitarne - fiat i volkswagen. Pojawili się też strażacy, którzy rozpoczęli akcję gaśniczą - oświadczyła Agnieszka Wójcik z komendy powiatowej w Grójcu. (Wirtualna Polska)

Obecnie policja stara się ustalić okoliczności zdarzenia. Planowane są czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Jak na razie właściciel karet oszacował straty na 250 tysięcy złotych.

Źródło: Wirtualna Polska

logo Tu się dzieje