Młodzi ludzie nie żyją

Makabryczny wypadek. Cysterna zniszczyła BMW [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.07.2019  14:58
Wypadek samochodowy - młoda para zginęła po zderzeniu z cysterną
Wypadek samochodowy - młoda para zginęła po zderzeniu z cysterną Fot: YouTube

Gronowo koło Krosna Odrzańskiego i tragiczny wypadek samochodowy, są ofiary śmiertelne. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać zderzenie cysterny z samochodem osobowym.

Makabryczny wypadek samochodowy na odcinku drogi krajowej numer 32 na wysokości Gronowa w okolicy miejscowości Pław. 9 lipca około godziny 20:00 samochód marki BMW nagle zjechał na przeciwny pas ruchu. Uderzył bezpośrednio w cysternę, która przewoziła olej rzepakowy.

Zobacz także

W niektórych mediach jak np. TVN24.pl pojawia się informacja, że to kierowca cysterny „z niewiadomej przyczyny zjechał na lewy pas”. Internauci piszą w komentarzach, że ktoś próbuje go wrobić.

Wypadek drogowy - wideo i ofiary śmiertelne

Cysterna wypadła z drogi i przewróciła się, a jej kierowca trafił do szpitala. Młoda para w wieku 25 lat miała mniej szczęścia. Na wideo widać z jak ogromną siłą samochód osobowy uderzył w cysternę, a jego części rozsypały się po całej drodze. Z BMW zostało niewiele, a znajdujące się w nim osoby (prawdopodobnie młode małżeństwo) nie żyją. Policja informuje, że ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok.

Droga była zablokowana przez kilka godzin, ponieważ trwały prace pogotowia, straży pożarnej i policji. Czynności są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim.

Wypadek drogowy - zderzenie cysterny z BMW:

Czytaj także