Bestia może zostać uniewinniona

Imigrant zgwałcił Polkę w Rimini. Teraz walczy przed sądem

Redakcja
17.01.2019  11:03
Polka zgwałcona w Rimi przez imigrantów. Sprawca gwałtu Uerlin Butungu usłyszał wyrok więzienia, ale chce się odwołac, by nie odsiadywać kary.
Polka zgwałcona w Rimi przez imigrantów. Sprawca gwałtu Uerlin Butungu usłyszał wyrok więzienia, ale chce się odwołac, by nie odsiadywać kary. Fot: Facebook.com

Gwałt w Rimini na Polce i pobicie jej partnera wydarzyły się w 2017 roku. Oskarżony Kongijczyk Uerlin Butungu nadal walczy przed sądem. Usłyszał wyrok, ma trafić do więzienia na 16 lat. Jego obrońca zaskarżył wyrok.

Jak podaje „Fakt”, powołując się na "Corriere della Sera", adwokat Butungu uważa, że nie ma na to dowodów na udział jego klienta w zbiorowym gwałcie. Apeluje, by sądy wzięły pod uwagę okoliczności łagodzące. Kongijczyk nie był wcześniej karany i ma „trudną przeszłość”. Istnieje możliwość, że imigrant zostanie uniewinniony.

ZOBACZ TEŻ: Gwałciciel z Rimini wyjdzie na wolność bo "jest samotny"?

Adwokat twierdzi, że Butungu w dzieciństwie został zmuszony do zostania żołnierzem. Nosząc mundur miał gwałcić, a nawet zabić. Przeżył też trudną podróż na pontonie do Włoch.

Polka zgwałcona w Rimini

Jak przypomina dailymail.co.uk, 26-latka z Polski została wielokrotnie zgwałcona przez 4 mężczyzn we włoskim Rimini na plaży. Mieli to zrobić na oczach jej partnera. Zgodnie z informacjami ansa.it, pozostali napastnicy to 16 letni Nigeryjczyk oraz Marokańczycy (15 i 17 lat). Byli wcześniej oskarżeni m.in. o handel narkotykami.

Za Rimini dla tych Bydlaków powinna być kara śmierci. Choć dla tego konkretnego przypadku przywróciłbym również tortury. Zawsze byłem i jestem zwolennikiem kary śmierci. I nawet nie próbujcie mnie atakować poprawnością polityczną – oburzył się Patryk Jaki. (tvn24.pl)

Jak podaje corriere.it, Butungu w 2017 roku zeznał, że nie zgwałcił Polki. Robili to jego kompani, a on tylko trzymał jej partnera. Był też oskarżony o zgwałcenie peruwiańskiego transseksualisty, ale twierdzi, że to nie był gwałt, bo wcześniej uzgodnili cenę ze seks.

Czy Rimini to niebezpieczne miejsce dla turystek? Jak informuje radiozet.pl, w 2018 roku zgwałcono tam 19-latkę z Niemiec. Sprawcami mogą być studenci szkoły policyjnej.

ZOBACZ TEŻ: Pedofil z Rosji zgwałcił swoje dzieci 900 razy. Szokujący wyrok

Czytaj także