18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z nią nie można się nudzić

Gwiazda TVN aresztowana! Groziła nożem, później zapaskudziła radiowóz

29.08.2023  18:17
"Kuchenne rewolucje" Justyna W. "Le Papillon Noir"
"Kuchenne rewolucje" Justyna W. "Le Papillon Noir" Fot: Screen/Player

Kuchenne rewolucje” stare odcinki – postać ze starszych sezonów hitowego programu TVN została aresztowana za zaatakowanie partnera nożem. Później, jak podają media, miała załatwić potrzeby fizjologiczne w radiowozie. Chodzi o panią Justynę W., która prowadziła "Le Papillon Noir".

„Kuchenne rewolucje” TVN to nie tylko najlepsze restauracje Magdy Gessler w całej Polsce, ale także, a nawet przede wszystkim, ciekawi ludzie. To właśnie spotykani przez prowadzącą uczestnicy „… Rewolucji” stanowią siłę programu. W ten sposób poznajemy Polaków i ich pomysły na biznes z różnych części kraju.

Justyna W. była gwiazdą odcinka z 16. sezonu „Kuchennych rewolucji”. Wówczas nie mogła cieszyć się ani sympatią widzów, ani sukcesem rewolucji. Pani Justyna stała się prawdziwym gwoździem programu, a jej odcinek przeszedł do historii jako jeden z najbardziej burzliwych. Już na początku pani Madzia została z restauracji wręcz wyrzucona. Co zrobiła Justyna W. z „Kuchennych rewolucji”? Nie zabrakło również wyzwisk pod adresem Magdy Gessler oraz grożenia jej krzywdą. Niezłe ziółko.

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” aresztowana! Miała zapaskudzić radiowóz

W zeszły piątek gwiazda odcinka z 16. sezonu „Kuchennych rewolucji” stacji TVN została aresztowana. Była pod wpływem alkoholu i chciała skrzywdzić swojego partnera nożem. W piątek 25 sierpnia jej partner zadzwonił na policję w Jaworznie. Sprawę skomentowała sierż. sztab. Justyna Wiszowaty w rozmowie z „Faktem”.

Na miejscu okazało się, że 42-letnia kobieta jest pod wpływem alkoholu i bardzo się awanturowała. Znieważyła policjantów, a jednego z nich uderzyła w twarz - mówi Wiszowaty dla „Faktu”.

Kobieta miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i trafiła na dwie doby do aresztu. To jednak nie koniec, bowiem miało dojść również do nieobyczajnego wybryku w radiowozie. Według „Faktu” kobieta miała załatwić w radiowozie potrzebę fizjologiczną.

Gwiazda programu TVN usłyszała już zarzuty znieważania czterech funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności policjanta. Grozi jej za to do trzech lat więzienia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje