18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne morderstwo

Zwłoki kobiety na plaży. "W wodzie, bez rąk i głowy"

Wojciech Kozicki
09.01.2023  16:31
Hiszpania. Zwłoki kobiety na plaży. "W wodzie, bez rąk i głowy"
Hiszpania. Zwłoki kobiety na plaży. "W wodzie, bez rąk i głowy" Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne odkrycie na popularnej plaży. W wodzie znaleziono zwłoki kobiety. Były pozbawione głowy i rąk. Co się wydarzyło w Marbelli w południowej Hiszpanii?

Tragedia w Hiszpanii na plaży Las Canas w Marbelli nieopodal restauracji Club 200. W niedzielę 8 stycznia turyści dostrzegli w wodzie nagie zwłoki. Okazało się, że to kobieta bez rąk i głowy. Miała też głębokie cięcie w okolicy brzucha. W popularnym kurorcie wakacyjnym w Andaluzji natychmiast zjawiły się służby i wydobyły ciało z wody. ”El Pais” ujawnia nowe informacje o sprawie.

Zwłoki kobiety na plaży. Kto odciął jej głowę?

Wiadomo już, że kobieta ma ok. 30 lat, ale jej tożsamości na razie nie udało się ustalić. Policja ujawniła, że zwłoki nie znajdowały się w wodzie zbyt długo. Trafiły już do Instytutu Medycyny Prawnej w Maladze w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Jak informuje Radio ZET, śledztwo w sprawie przejęła Gwardia Cywilna.

Nieoficjalnie mówi się, że śmierć kobiety może mieć związek z porachunkami między organizacjami przestępczymi, zajmującymi się handlem narkotykami na Costa del Sol.

Śledczy na ten moment nie wykluczają żadnej hipotezy, choć czekają na wyniki sekcji zwłok. "El Pais" przypomniał z kolei, że wiosną 2022 roku w gminie Villanueva del Trabuco (również w Andaluzji), przy autostradzie w pobliżu Malagi, turysta natrafił na nagie zwłoki, bez głowy, rąk i genitaliów – pisze Radio ZET.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje