18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalna tragedia

Horror w Kielcach. 11-miesięczna dziewczynka wypadła z balkonu

02.08.2019  19:15
Horror w Kielcach. 11-miesięczna dziewczynka wypadła z balkonu
Horror w Kielcach. 11-miesięczna dziewczynka wypadła z balkonu Fot: BRUNO/REPORTER

W Kielcach miał miejsce najprawdziwszy horror. 11-miesięczne dziecko wypadło wraz z ojcem na bruk. Mimo starań lekarzy - dziewczynki nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w godzinach wieczornych. W jednym z mieszkalnych bloków w Kielcach miał miejsce straszliwy i przerażający w skutkach wypadek. 11-miesięczna dziewczyna wypadła razem ze swoim tatą z balkonu - to zakończyło jej młodziutkie życie.

Nie żyje 11-miesięczna dziewczynka

W mieszkaniu obecna była również mama dziecka. Chwile po przyjęciu zgłoszenia na miejscu zjawiły się odpowiednie służby ratunkowe i dziewczynkę wraz z tatą przewieziono do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na kieleckim Czarnowie. Mimo wysiłków lekarzy - dziecko zmarło.

W chwili zdarzenia matka dziecka była trzeźwa, ale we krwi ojca jeszcze parę godzin po tragicznym wypadku znajdowało się 1,8 promila alkoholu. Na razie nieznane są dokładne okoliczności - nie ma bowiem żadnego świadka dramatu.

Sprawę bada policja i prokuratura. 

Przeczytaj więcej
Komentarze