18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczny wątek w sprawie

Wieczorek potrącona przez samochód? "Tajemnicze czarne BMW"

Wojciech Kozicki
22.05.2023  12:27
Iwona Wieczorek potrącona przez samochód? "Tajemnicze czarne BMW"
Iwona Wieczorek potrącona przez samochód? "Tajemnicze czarne BMW" Fot: Facebook

Iwona Wieczorek i nowe hipotezy dotyczące zaginięcia. Pudelek przypomina artykuł „Gazety Wyborczej” i zgłoszenie o „całkowicie zniszczonym samochodzie jej kolegi”. Zaginiona nastolatka została potrącona przez samochód? Czy sprawa Iwony Wieczorek zostanie w końcu rozwiązana?

Iwona Wieczorek została potrącona przez samochód? Media przypominają wypowiedź matki Iwony Wieczorek, która domagała się „sprawdzenia całej drogi Iwony do domu, w tym przejścia przez ulicę”. W sprawie pojawiły się kolejne wątki, które rzucają podejrzenia na znajomych zaginionej Iwony Wieczorek. Policja zawiodła?

Sprawa Iwony Wieczorek i tajemniczy samochód. "Zaczepiali samotne kobiety"

Pudelek przypomina, że w 2014 roku "Gazeta Wyborcza" uzyskała od śledczych informację, że kilkadziesiąt godzin po zaginięciu Iwony, jeden z jej kolegów zgłosił firmie ubezpieczeniowej, że całkowicie zniszczył auto w zdarzeniu drogowym. Funkcjonariusze chcieli po jakimś czasie zbadać samochód, ale „auto zostało wyremontowane i sprzedane”.

Przypomniano też wątek tajemniczego czarnego BMW, które widziano w okolicy w noc kiedy zaginęła Iwona Wieczorek. Mężczyźni poruszający się tym pojazdem podobno ”zaczepiali młode i samotne kobiety w Sopocie”.

Pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że za kierownicą samochodu znajdował się jeden z kolegów Iwony Wieczorek o pseudonimie „Szarama”, który w tamtym czasie miał ukrywać się przed policją daleko od Gdańska. Prowadzić auto mógł także mężczyzna o pseudonimie „Wolv”, który „podobne auto przejął od trójmiejskiego biznesmena za długi i z daleka mógł przypominać Szramę”.

w 2022 roku portal i.pl ustalił, że badany jest również wątek czarnego bmw, którym w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w okolicy Mola w Brzeźnie poruszać się mieli postawni mężczyźni, którzy zaczepiali młode, samotne kobiety. O tej sytuacji już wcześniej donosili Janusz Szostak i Marta Bilska

- pisze Pudelek.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja straciła dowody?

Przypominamy, że Iwona Wieczorek zaginęła 16 lipca 13 lat temu. Zniknęła wracając w nocy z imprezy w Dream Clubie w Sopocie do domu na osiedlu Jelitkowski Dwór. W grudniu 2022 roku wiceminister sprawiedliwości Michał Woś ogłosił, że "mamy przełom w sprawie", komentując działania Archiwum X, które działa przy Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Krakowie. 

Nie dało nic przeszukanie Zatoki Sztuki. Nie pomógł jasnowidz Krzysztof Jackowski, którego udział w sprawie ostro skrytykowała matka Iwony Wieczorek. Wciąż nie wiadomo dlaczego przyjaciel Iwony Wieczorek usuwał pliki z jej komputera po zaginięciu. Niestety, pojawiły się też informacje, że nigdy nie dowiemy się co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek, bo policja straciła kluczowe dowody.

Sprawa Iwony Wieczorek to jednak niestety wciąż tylko hipotezy i teorie spiskowe.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także