18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie żyje, zamordowana"

Jackowski wskazał gdzie jest ciało Iwony Wieczorek

Wojciech Kozicki
30.12.2022  19:46
Iwona Wieczorek zamordowana? Jackowski ujawnił gdzie jest ciało
Iwona Wieczorek zamordowana? Jackowski ujawnił gdzie jest ciało Fot: Facebook

Czy Iwona Wieczorek nie żyje? A jeśli została zamordowana to gdzie szukać ciała? Jak ujawniają media, policja w Sopocie przeszukuje plażę i studzienki kanalizacyjne. Czy posłuchali mrocznej wizji Krzysztofa Jackowskiego, w której wskazał położenie zwłok zaginionej?

Sprawa Iwony Wieczorek i akcja policji w Sopocie. Przeszukiwana jest Zatoka Sztuki, policja rozkopuje plażę, postawiono namiot z laboratorium kryminalistycznym, są psy tropiące, nurek,  koparki i specjalne sita. Media ujawniły, że służby przeszukują studzienki kanalizacyjne. Szukają zwłok Iwony Wieczorek? Ppzypomniano jedną z wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który wskazywał na kanały burzowe i kanały. Stwierdził, że tam może znajdować się zamordowana Iwona Wieczorek.

Jackowski wskazuje gdzie jest zamordowana Iwona Wieczorek

Jasnowidz Jackowski w rozmowie z „Faktem” powiedział, że Iwona Wieczorek „ na pewno nie żyje” i prawdopodobnie została zamordowana. W swojej wizji ujrzał, że zwłoki Iwony Wieczorek znajdują się w wodzie.

Kojarzy mi się, że jest w wodzie, gdzie jest krata, obudowane jest to wszystko betonowym jakimś stropem. Wygląda to na jakąś studzienkę prostokątną, nie okrągłą, kanał, gdzie jest częściowo podzielony kratą. Przepływa tam woda, tam są pręty podłużne i krata – ujawnił jasnowidz Jackowski.

Obecnie Jackowski odcina się od sprawy Iwony Wieczorek i twierdzi, że policja nie odnajdzie zaginionej, bo „ciało nie istnieje”. Jednocześnie został zaatakowany w mediach przez mamę Iwony Wieczorek, która ujawniła jego skandaliczne działania w sprawie swojej córki.

Dlaczego policja przeszukuje Zatokę Sztuki i plażę w Sopocie? Być może są nowe ślady, co skomentował prokurator w rozmowie z Wirtualną Polską.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Jasnowidz Jackowski wskazuje gdzie jest zamordowana Iwona Wieczorek [WIDEO]

Czytaj także