18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina wie kto zabił Iwonę?

"Wieczorek zamordowana". Jasnowidz ujawnił mroczną prawdę

Wojciech Kozicki
10.01.2023  18:56
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Jasnowidz Glanc ujawnia
Co się stało z Iwoną Wieczorek? Jasnowidz Glanc ujawnia Fot: Facebook

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek i nowe teorie. Jasnowidz Wojciech Glanc ujawnia, że Iwona Wieczorek została zamordowana. W swojej wizji zobaczył, że w zaginięcie Iwony Wieczorem zamieszana jest policja, a zwłoki znajdują się w okolicy Zatoki Sztuki. Uważa, że rodzina wie kto zabił Iwonę Wieczorek, ale...

Co się stało z Iwoną Wieczorek? W sprawie głos zabrał jasnowidz Wojciech Glanc. Powiedział wprost – Iwona Wieczorek nie żyje i została zamordowana. Profeta na YouTube odniósł się do przeszukania, które policja prowadzi w Zatoce Sztuki w Sopocie. Jego zdaniem, w zaginięcie Iwony Wieczorek zaangażowani są bliscy Wieczorek, a nawet ktoś z policji. Potwierdza tym samym ostatnie nieoficjalne doniesienia, że w sprawę Iwony Wieczorek zaangażowani są policjanci na usługach Łowcy Nastolatek?

Zaginięcie i zabójstwo Wieczorek. Jasnowidz ujawnia kto mógł zabić Iwonę

Zdaniem Glanca, poszukiwania Iwony Wieczorek w Zatoce Sztuki nie przyniosą przełomu w sprawie. W swoich wizjach poczuł, że zwłok tam nie ma i co więcej, „tego ciała już dawno nie ma”.  Dodał jednak, że policja ok. 300 metrów od Zatoki Sztuki może znaleźć ukryte zwłoki, ale nie będzie to z pewnością Iwona Wieczorek.

Ostatnie energetyczne ślady Iwony Wieczorek są jednak pomiędzy Jelitkowem a Sopockim molem, nie w miejscu, gdzie jest tak zwana Zatoka Sztuki – ujawnił jasnowidz Glanc.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Jasnowidz Glanc, określany czasem jako polski Nostradamus, ma również teorię na temat zabójcy Iwony Wieczorek. To ktoś nie tylko związany z policją, ale może okazać się osobą, którą znają bliscy Iwony Wieczorek. Podejrzewa, że rodzina zna prawdę, ale boi się ją ujawnić, bo jest zastraszana i „stracą ochronę”. Przypuszcza, że „prawda wyjdzie na jaw i wyzna ją matka na łożu śmierci”.

Ona coś wiedziała, wiedziała za dużo. Powiem teraz jedną rzecz, wiem, że to nie pasuje wielu z was – rodzina wie, kto to zrobił i wiedziała to od samego początku. Policja  to nie były zaniedbania, to nie były przypadkowe zaniedbania. W to był uplątany ktoś z policji. Był to rodzaj zabójstwa na zlecenie – wyznał jasnowidz Glanc.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje