18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma też złe wiadomości...

Iwona Wieczorek żyje? Podolski: możliwe samouprowadzenie

24.01.2023  18:16
Iwona Wieczorek żyje? Podolski: możliwe samouprowadzenie
Iwona Wieczorek żyje? Podolski: możliwe samouprowadzenie Fot: Facebook

Iwona Wieczorek jednak żyje? Zdaniem dziennikarza śledczego Mikołaja Podolskiego, mogło dojść do samouprowadzenia, co policja brała pod uwagę. Czy aktualnie rozważają znalezienie żywej Iwony Wieczorek? Czy dziewczyna się gdzieś ukrywa?

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek ciągnie się od 13 lat, gdy 19-latka pewnej nocy bawiła się w Dream Clubie w Sopocie. Obecnie od miesiąca trwa przeszukania Zatoki Sztuki, pojawiają się informacje o policjantach zamieszanych w zaginięcie oraz podejrzenia, że nieporadni śledczy stracili kluczowe dowody. Jak przypomina „Super Express”, zdaniem dziennikarza śledczego zajmującego się sprawą Iwony Wieczorek, jest cień szansy, że dziewczyna nie została zamordowana, ale...

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Czy Iwona żyje? 

Dziennikarz śledczy i autor książki "Łowca nastolatek" przypomina, że „istnieją marginalne scenariusze, których nie można w 100 procentach wykluczyć”, a które obecnie nie są w ogóle brane już pod uwagę. Zdradził, że wątek samouprowadzenia był poważnie brany pod uwagę w śledztwie dotyczącego Iwony Wieczorek.

Media mocno wybieliły jej osobę. Wątek samouprowadzenia był poważnie brany pod uwagę. Śledczy mieli swoje powody – powiedział Podolski. (Super Express)

Nie da się odnaleźć ciała Iwony Wieczorek?

Podolski uważa, że jeśli Iwona Wieczorek nie żyje, a jej ciało trafiło do morza, to być może dotarło do Obwodu Kaliningradzkiego albo na Litwę. Tam prawdopodobnie pochowano ją jako NN, ponieważ służby miały problem z identyfikacją zwłok dziewczyny. Podkreślił, że jeśli nie znajdzie się ciało Iwony Wieczorek, to sprawa nigdy nie zostanie wyjaśniona. Ostatnią nadzieję pokłada już tylko w działaniach Archiwum X.

Cały czas nie mogę wykluczyć, że Iwona jakimś cudem znalazła się w morzu. W okolicy Gdańska zwłoki często są niesione przez prądy na wschód. Musimy zostawić sobie chociaż jeden procent szans, że zwłoki mogły zostać zniesione do Obwodu Kaliningradzkiego albo na Litwę i tam mogło dojść do jakieś pomyłki przy identyfikacji ciała. Nie ma oczywiście na to, żadnych dowodów na to, że tak mogło się stać. Jednak na żadną hipotezę nie ma dowodów - wyjaśnia Podolski w rozmowie z "Super Expressem".

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także