18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Człowiek w bermudach

Iwonę Wieczorek śledził policjant? Na nagraniu widać pistolet [WIDEO]

13.04.2023  20:48
"Człowiek w bermudach" mógł mieć pistolet
"Człowiek w bermudach" mógł mieć pistolet Fot: Materiały prasowe

Internauci są zdania, że Iwonę Wieczorek mógł śledzić policjant. Podejrzany znany jako „człowiek w bermudach” miałby mieć za paskiem pistolet. Nagranie nie jest jednak wystarczająco dobrej jakości, aby to jednoznacznie stwierdzić.

Jak pisał „Dziennik Bałtycki” na nagraniach z monitoringu w sprawie Iwony Wieczorek widać tzw. „człowieka w bermudach”. Zdaniem internautów, którzy skrzyknęli się na forum internetowym poświęconym sprawie zaginięcia 19-latki z Gdańska, człowiek ten być może ma ze sobą pistolet wetknięty za pasek. Świadczyć miałoby o tym zagięcie na jego koszuli.

Uwagę internautów szukających Iwony zwrócił fakt, że koszula tego mężczyzny jest wyraźnie zagięta na wysokości krzyża

- czytamy w „Dzienniku Bałtyckim”.

Człowiek w bermudach” śledził Iwonę Wieczorek przez godzinę? Mógł mieć broń

„Człowiek w bermudach” miałby, co istotne, śledzić Iwonę Wieczorek przez około godzinę lub więcej już od Sopotu. Tak wynika z nagrań monitoringu, które zostały upublicznione. Jakość wideo nie jest jednak wystarczająco dobra, aby jednoznacznie stwierdzić, czy na nagraniach pojawia się ta sama osoba i czy ma za paskiem broń palną.

W tym kontekście warte jest przypomnienia, że Iwona Wieczorek niedługo przed zaginięciem miała umawiać się z lokalnym policjantem, który miał powiązania w sopockim świecie klubowym i osobiście miał znać skazanego pedofila „Krystka”. Związek Iwony z Marcinem O. był jednak najprawdopodobniej krótki.

Teorię o możliwej kaburze pistoletu za paskiem „człowieka w bermudach” potwierdził internauta, który podał się za byłego policjanta.

Według mnie jest to kabura od pistoletu i wyraźnie widoczna rękojeść. Nie jestem jednak do końca pewny, czy to pistolet, czy nie rękojeść większego noża. Kształt jest podobny. Jest lekko pochylona, przez co może się mylić z rękojeścią od pistoletu

- pisze internauta podający się za byłego policjanta (cytat za „Super Expressem”).

Oczywiście nie tylko policjanci posiadają broń. Osobą, która śledzić miała Iwonę Wieczorek, mogła być np. gangsterem lub pozyskać broń w jakiś inny sposób. Teoria o policjancie zdawała się jednak najbardziej prawdopodobna wśród internautów.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Człowiek w bermudach na nagraniu z Gdańska
Człowiek w bermudach na nagraniu z Gdańska Fot: YouTube

logo Tu się dzieje