18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz się boi!

Jackowski szokuje ws. Wieczorek. Dziwne zjawiska, pies tracił wzrok

01.02.2023  09:37
Jasnowidz Kzysztof Jackowski o zaginięciu Iwony Wieczorek. Co zrobił z książką Jana Szostaka „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”
Jasnowidz Kzysztof Jackowski o zaginięciu Iwony Wieczorek. Co zrobił z książką Jana Szostaka „Kto zabił Iwonę Wieczorek?” Fot: Facebook, Wojciech Stróżyk/reporter/east news

Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku i do dziś nie wiadomo co się z nią stało. Porwana? Zamordowana? Uciekła z Polski? Jasnowidz Krzysztof Jackowski stwierdził, że w sprawie dzieje się coś złego i niemalże paranormalnego. Dlaczego wyrzucił książkę o Iwonie Wieczorek i odciął się od sprawy?

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Sprawa Iwony Wieczorek nadal nie została rozwiązana, a skoro nowych dowodów brak, wertowane są ślady i poszlaki z przeszłości. W świetle obecnych działań policji i prokuratury, na nowo analizowana jest książka zmarłego Jana Szostaka „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Czy zawiera ona wskazówki co mogło się stać z Iwoną Wieczorek? Super Express i O2.pl przypominają szokującą wypowiedź jasnowidza Krzysztof Jackowskiego na temat książki o Iwonie Wieczorek.

Jasnowidz Jackowski o Iwonie Wieczorek. Wizje i zjawiska paranormalne

Jasnowidz Jackowski książkę o Iwonie Wieczorek wyrzucił z domu. Zasugerował, że to właśnie przez publikację Jana Szostaka „jego pies stracił wzrok”. Ujawnił, że w jego domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Co więcej, czuł bijącą od książki dziwną moc. Ta opowieść przypomina nieco legendy o książkach Lovecrafta i osobach przerażonych po przeczytaniu historii "Zew Cthulhu".

Dzwoniłem do autora książki i powiedziałem o tym, co przeżyłem. Wysłuchał tego z zainteresowaniem. Powiedział także, że miał parę takich informacji od ludzi, że kiedy czytają tę książkę, jakieś dziwne rzeczy się dzieją u tych osób. Drodzy państwo, jakiś czas temu, bardzo niedawno miałem spotkanie z publicznością, nie tylko ja. Były tam też dwie inne osoby, które miały swoje prelekcje. No i tam na tym spotkaniu był też pan, który wręczył mi swoją książkę z dedykacją. Kiedy kilka dni temu żona tę książkę położyła na ławie w pokoju, tak spojrzałem w kierunku tej książki i poczułem... To mnie aż uderzyło wewnętrznie... "Wyrzuć tę książkę! Nie miej jej"  - mówił Jackowski, cytowany przez "Super Express".

Jackowski zdradził, że miał też mroczny sen, w którym widział tę książkę. Był to raczej koszmar, w którym jego dom nawiedziły podejrzane osoby, chcąc go ograbić.

Ta książka leżała na ławie. Zasnąłem, mam sen. Sen brzydki. Śni mi się, że ktoś dzwoni do moich drzwi do domu dzwonkiem, więc otworzyłem. I do przedpokoju wchodzi młoda dziewczyna i kawał faceta. Widać, że taki ćwiczący człowiek. Mężczyzna w wieku 30-34 lata. Może wiek źle oceniam, bo to był kawał mężczyzny. I jak weszli, to ja od razu poczułem niepokój, bo oni zaczęli się ze mną szarpać. Tak, jakby chcieli mi coś wyrwać. Jakiś portfel mi zabrać, wyrwać coś. To było niepokojące i bardzo się bałem tego mężczyzny - opisał swój sen Jackowski. (SE.pl)

Jasnowidz w końcu zdecydował się wyrzucić książkę o Iwonie Wieczorek. Jest przekonany, że to właśnie przez książkę Jana Szostka jego pies zaczął tracić wzrok. Zwierzę wyzdrowiała, gdy książka zniknęła z domu.

Szedłem w kierunku śmietnika. Schodząc po schodach, przedarłem okładkę, podszedłem do śmietnika i powiedziałem: "Wszystka energia, która z tą książką jest związana, wyrzucam do śmietnika, nie chcę mieć z tym nic wspólnego." Wróciłem do domu i powiedziałem, co zrobiłem. Żona była obojętna na to. Leżała obok niego, ja się położyłem obok. Leżeliśmy z 20 minut. Raptem Albert się podniósł, zaczął wąchać, skoczył z łóżka. Zaczął chodzić, poszedł napić się wody, ale trafił w drzwi. I tak niepewnie powiedzieliśmy, że on widzi. (...) Najbardziej bałem się rana. A on był wesoły. Ganiał swój ogonek, jedliśmy śniadanie, wodził oczyma. Jest normalnie – opowiedział jasnowidz Jackowski. (Super Express)

Krzysztof Jackowski i sprawa Iwony Wieczorek

Krzysztof Jackowski znany jest z kontrowersyjnych i szokujących wypowiedzi na temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Ostatnio opowiadał nawet gdzie może być ukryte ciało zaginionej. Jednocześnie matka Iwony Wieczorek mocno go skrytykowała i ujawniła jak naprawdę działa i manipuluje Krzysztof Jackowski.

Czy bierzecie na serio wypowiedzi Krzysztof Jackowskiego? Czy jasnowidz naprawdę może coś wiedzieć o sprawie Iwony Wieczorek?

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także